Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Rolnik szuka żony". Stanisław zdradził, co łączy go z Kamilą. Rozwiał wszelkie wątpliwości
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.02.2023 10:34

"Rolnik szuka żony". Stanisław zdradził, co łączy go z Kamilą. Rozwiał wszelkie wątpliwości

Stanisław Pytlarz i Kamila Boś
Materiały Prasowe

Kamila Boś i Stanisław Pytlarz byli uczestnikami ósmej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Niestety, ale nie udało im się w nim odnaleźć prawdziwej miłości. Ponieważ od czasu zakończenia show rolnicy pozostawali ze sobą w kontakcie i publikowali wspólne zdjęcia, pojawiły się plotki o ich romansie. Głos w tej sprawie zabrał sam zainteresowany, który odniósł się do medialnych doniesień. 

"Rolnik szuka żony". Uczestnicy ósmej edycji mają się ku sobie?

Niedawno w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z urodzin Kamili Boś, na którym fani dostrzegli znanego uczestnika programu TVP. Fani zaczęli wprost dopytywać, czy rolników łączy coś więcej niż przyjaźń. Stanisław postanowił ustosunkować się do domysłów i udzielić "wyczerpującej" odpowiedzi.

Kamila Boś i Stanisław Pytlarz poznali się w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć uczestnicy dostali sporo listów, a w ich gospodarstwach zjawili się kandydaci, to nie udało im się odnaleźć miłości. Stanisław nie odnalazł nici porozumienia z dziewczynami, które pojawiły się w dworku jego rodziców, a widzowie zarzucali mu, że jest "nudny i nie interesuje się kandydatkami".

Kamila Boś i Stanisław Pytlarz spędzają wspólnie dużo czasu

Kamila Boś z kolei próbowała się związać z Adamem, ale po wizycie w jego stronach uznała, że nic z tego nie będzie i zaproponowała mu przyjaźń. Finalnie ani ona, ani Stanisław w programie TVP nie znaleźli długo poszukiwanej miłości.

Od zakończenia ósmej edycji programu minęło już kilka miesięcy, a wierni fani uczestników nadal śledzą ich losy i liczą na to, że uda im się odnaleźć drugie połówki. W ich sercach zagościła nadzieja, gdy zauważyli, że ulubieńcy mają ze sobą kontakt.

Kamila Boś jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i na bieżąco relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że pozostaje singielką i w jej sercu wciąż jest miejsce na miłość.

Stanisław Pytlarz z "Rolnik szuka żony" odniósł się do domysłów fanów

Stanisław Pytlarz z kolei jakiś czas temu wyznał, że jest zakochany, ale nie opublikował jeszcze żadnego zdjęcia z ukochaną, więc do niedawna nie było wiadomo, kim jest jego wybranka. Fani rolnika zauważyli, że chętnie spędza on czas z koleżanką z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" i zaczęli się zastanawiać, czy to przypadkiem nie ona skradła mu serce.

Stanisław zorganizował na Instagramie zabawę w pytania i odpowiedzi, w której jeden z internautów wprost zapytał o to, czy jest z Kamilą Boś. Rolnik dość szybko uciął temat, odpowiadając, "Nie byłem, nie jestem i nie będę".

Stanisław i Kamila z

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL