Rozrywka.Goniec.pl

Facebook: Robert Lewandowski / Twitter

Robert Lewandowski spotkał się z kibicem Arabii Saudyjskiej. Odnalazł go i docenił wsparcie

28 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Robert Lewandowski na tegorocznym mundialu po raz pierwszy strzelił gola w ramach mistrzostw świata. Jeden z kibiców w sektorze Arabii Saudyjskiej zareagował na to w niecodzienny sposób, stając się przy okazji bohaterem Internetu. Polski napastnik szybko dowiedział się o nietypowym zachowani jednego z Saudyjczyków i postanowił go znaleźć.

Robert Lewandowski spotkał się z kibicem Arabii Saudyjskiej

Jak już pewnie wszyscy wiedzą, jeden z kibiców Arabii Saudyjskiej w wyjątkowo entuzjastyczny sposób zareagował na gola strzelonego przez Roberta Lewandowskiego ... zmieniając nagle swoje barwy. Mężczyzna ściągnął z siebie zielony trykot, odsłaniając ukrytą pod spodem koszulkę reprezentacji Polski z nazwiskiem polskiego napastnika na plecach. Piłkarz docenił takie wsparcie i spotkał się z mężczyzną.

Przypomnijmy, że Polacy zwyciężyli z Arabią Saudyjską w drugim spotkaniu mistrzostw świata 2:0 i awansowali na pozycję lidera grupy C, gromadząc cztery punkty. Jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski, wykorzystując błąd obrońcy rywali. To była jego pierwsza bramka na mundialu w Katarze ... i mundialu w ogóle.

Niestety wygrana Argentyny w meczu z Meksykiem trochę skomplikowała sytuację i z drużyną Leo Messiego musimy przynajmniej zremisować, aby być spokojnymi o awans.

- Spełnienie marzeń. Wiadomo, że w grze dla reprezentacji dobro drużyny jest na pierwszym miejscu, ale jestem napastnikiem i zawsze jest to z tyłu głowy, że chcesz strzelić bramkę i pomóc drużynie. Pomimo asysty to wiadomo, że dla napastnika to strzelenie bramki jest spełnieniem marzeń - wyznał po meczu najlepszy polski piłkarz w rozmowie z TVP Sport.

Robert Lewandowski przekazał kibicowi koszulkę z autografem

Jeden z kibiców Arabii Saudyjskiej, w niecodzienny sposób wyraził uznanie dla pierwszego gola "Lewego" na mundial. Mężczyzna, krzycząc nazwisko Roberta Lewandowskiego , zdjął zieloną koszulkę swojej drużyny, pod którą znajdowała się druga, biało-czerwona, ze słynną dziewiątką na plecach.

Wideo stało się viralem, który dotarł do samego Roberta Lewandowskiego. Sportowiec postanowił odnaleźć kibica i dać mu upominek. Saudyjczyk szybko odezwał się do polskiego piłkarza i doszło do spotkania. Panowie wspólni zapozowali do zdjęcia w hotelowym lobby, gdzie Robert przekazał mu podpisaną przez siebie koszulkę reprezentacji Polski ze swoim numerem i nazwiskiem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Michał Piróg dogryzł Kubie Wojewódzkiemu. Posypały się iskry, gwiazdy TVN toczą wojnę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Beata Tadla ma spore kłopoty. Ten wywiad jej nie wyszedł, reżyser ma poważne zarzuty
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Na Wspólnej" i "Barw szczęścia". Jego śmierć trzymana była w tajemnicy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tragedia w domu Agnieszka i Artur Kotońskich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Brzozowski pokazał, co dzieje się za kulisami "Jaka to melodia". Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Adek WWA. Przyczyna śmierci rapera jest nieznana
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]