Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Kapif / Instagram @pytanienaśniadanie

"Pytanie na śniadanie". Maciej Kurzajewski obchodził 50-tkę w pracy. Katarzyna Cichopek nie wytrzymała

29 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Maciej Kurzajewski 29 stycznia świętuje swoje 50. urodziny, jednak może zapomnieć o długim wylegiwaniu się w łóżku i spędzaniu dnia wolnego na swój sposób. Zawodowe obowiązki dobitnie o sobie przypomniały, dlatego prezenter spędza uroczysty czas w studiu "Pytania na śniadanie". Na szczęście mógł liczyć na taryfę ulgową i moc życzeń, o których nie zapomniała także jego wierna partnerka, Katarzyna Cichopek.

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna CIchopek złożyła publiczne życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek w pędzie pracy znaleźli chwilę, by odpocząć. Na urlopie w Jordanii zapewnili sobie odpowiednią dawkę egzotyki połączonej z luksusem. Spali na pustyni, zażywali kąpieli błotnych w Morzu Martwym i oddawali się rozmaitym żądzom nie tylko za sprawą rozsmakowywania się w lokalnej kuchni.

Niestety, nie udało im się właściwe wycyrklować z terminem, ponieważ z bajecznych wojaży wrócili wprost w czeluści zawodowych obowiązków. Czy w związku z tym 50. urodziny gospodarza "Pytania na śniadanie" przeszły bez echa? Nic podobnego.

Gdy niedzielnym porankiem Maciej Kurzajewski, jak gdyby nigdy nic, pojawił się w studiu, czekały na niego życzenia od realizatorów. Wszak 50. urodziny to nie byle jaki jubileusz. Podobnie postąpiła ukochana prowadzącego, która towarzyszyła mu w telewizyjnych trudach po urlopie.

Życzliwości nie brakowało także na oficjalnym Instagramie programu, na którym opublikowano zdjęcia ulubionego prezentera widzów TVP. solo oraz obok eksmałżonki Marcina Hakiela.

- Ależ to jest fantastyczny poranek! STO LAT @maciejkurzajewski - podpisano zdjęcia, a w sekcji komentarzy zaroiło się od życzeń. Tych nie omieszkała złożyć także Katarzyna Cichopek, z którą jubilat od ponad dwóch lat dzielnie prowadzi pasmo śniadaniowe.

- Wszystkiego najlepszego @maciejkurzajewski spełnienia marzeń - napisała, osładzając te poważne słowa emotikonami całusów.

Jesteśmy przekonani, że to nie jedyny prezent od lubej, na jaki tego wyjątkowego dnia może liczyć Maciej Kurzajewski. Odkąd ich wyszedł na jaw, pozostają niemal nierozłączni. Ciekawe zatem, czy i wnikliwa obserwatorka ich pożycia, była żona Paulina Smaszcz , pokusi się na życzenia. W swoim stylu, czyli z dawką uszczypliwości.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >

Telewizja

Pażdzioch i Boczek "ożywieni" w specjalnym odcinku "Świata według Kiepskich". Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Telewizja

Fakty "TVN" zadrwiły z nagrania rzecznika PiS. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]