Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Piotr Cugowski zaśpiewał w Opolu wielki hit. Widownia śpiewała razem z nim
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 10.06.2023 22:41

Piotr Cugowski zaśpiewał w Opolu wielki hit. Widownia śpiewała razem z nim

Piotr Cugowski
screen 60. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu prod. TVP

Trwa drugi dzień Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Impreza ta obecnie obchodzi 60-tą rocznicę . Znakomite gwiazdy, które biorą w niej udział, przyciągnęły pod scenę oraz przed telewizory ogromne ilości fanów. Jednym z wyczekanych przez widzów artystą był Piotr Cugowski, syn legendarnego Krzysztofa Cugowskiego.

Piotr Cugowski w Opolu

Piotr Cugowski jest już stałym bywalcem na festiwalu w Opolu. Od wielu lat miał okazję występować na scenie opolskiego amfiteatru, czy to sam, czy w towarzystwie ojca, Krzysztofa Cugowskiego. Ewidentnie widać, że na festiwalowych deskach w Opolu czuje się bardzo dobrze, a jego entuzjazm udziela się fanom. Dzisiaj nie mogło być inaczej. Podczas swojego występu porwał tłumy, które wczuły się w emocje Piotra Cugowskiego. I taki właśnie zamiar miał artysta. Przelać swoje uczucia na słuchacza.

Marina zaśpiewała na festiwalu w Opolu. Kibicowali jej synek i Wojciech Szczęsny

Piotr Cugowski w Opolu. Artysta dał z siebie wszystko

Piotr Cugowski fanów zachwyca swoim głosem. Jego barwa jest bardzo charakterystyczna, a dodatkowo bardzo przyjemna dla ucha. Artysta wystąpił na opolskiej scenie i zaśpiewał utwór jak “Sen o Warszawie” z repertuaru Czesława Niemena,co sprawiło, że fani piosenkarza byli zachwyceni.

Widać było, że bardzo lubią ten utwór, jak i jego wykonanie. Słuchaczy urzekło wykonanie utworu przez artystę i jego przejmujący, pełen emocji głos. W pewnej chwili razem z Piotrem Cugowskim zaczęli śpiewać. Dodatkowo zachęcał publiczność do samodzielnego występu, wyciągając w stronę publiki mikrofon.

Piotr Cugowski na festiwalu w Opolu zadał szyku

Piotr Cugowski swoich fanów zachwycił nie tylko swoim wykonaniem, ale również i ubiorem. Artysta zdaje sobie sprawę z tego, że całokształt musi być odpowiedni, a wszystko powinno do siebie pasować. Piosenkarz zadał szyku swoim ubiorem. Założył bordowy garnitur, granatową koszulę, a całość dopełnił złotym krawatem. Fanki Piotra Cugowskiego nie mogły oderwać od niego wzroku.