Rozrywka.Goniec.pl

"Taniec z gwiazdami" z 18.10.2021 r./Polsat

Oliwia Bieniuk rozpłakała się w "Tańcu z Gwiazdami". Na parkiet wbiegł jej ojciec

18 Października 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Niecodzienne sceny w "Tańcu z Gwiazdami" z udziałem Oliwii Bieniuk. Córka Anny Przybylskiej oraz Jarosława Bieniuka na parkiecie zalała się łzami. Jej ojciec nie wytrzymał i wstał z krzesła na widowni.

Oliwia Bieniuk oficjalnie odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Walcząca o Kryształową Kulę córka Anny Przybylskiej zakończyła swoją przygodę na półfinale.

Łzy Oliwii Bieniuk na parkicie w "Tańcu z Gwiazdami"

Młoda Oliwia Bieniuk nie ukrywała, że przegrana w "Tańcu z Gwiazdami" to dla niej bardzo emocjonalne przeżycie. Córka Anny Przybylskiej była szczerze wzruszona taneczną przygodą.

Stojąc na parkiecie, wyznała, że udział w programie Polsatu wiele ją nauczył. Podkreśliła, że jest bardzo wdzięczna swojemu partnerowi, który wprowadzał ją w tajniki tańca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jarosław Bieniuk poderwał się z widowni

W pewnym momencie wprost przed kamery wyskoczył Jarosław Bieniuk. W dłoniach trzymał imponujący bukiet kwiatów, który wręczył swojej córce.

Nie był to jedyny prezent, jaki otrzymała dziś odpadająca z programu Oliwia Bieniuk. Na oczach tysięcy widzów córka Anny Przybylskiej otrzymała wcześniej tort z płonącymi świeczkami.

Powodem jest fakt, iż 18 października Oliwia Bieniuk obchodzi urodziny. Swoje święto spędziła na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami". Niestety jej taniec nie porwał widzów oraz samych jurorów.

Wpadka z tortem

Zanim po policzkach Oliwii Bieniuk popłynęły łzy wzruszenia oraz smutku z powodu zakończenia rywalizacji o Kryształową Kulę, 19-latka zdmuchnęła urodzinowe świece.

- Półfinał to dla mnie wspaniały prezent, najwspanialszy - wyznała córka Anny Przybylskiej. Urodziny nie zagwarantowały jej jednak przejścia do finału.

- Niestety twoje święto nie ma wpływu na nasze oceny - powiedziała wtedy w kierunku Oliwii Bieniuk Ivona Pavlović.

Nie obyło się bez wpadki. Świeczki wbite w ciasto były trudne do zgaszenia. W pewnym momencie ogień stał się tak duży, że Paulina Sykut-Jeżyna odłożyła tort na bok.

Prowadząca taneczne show stwierdziła, że to "małe urodzinowe ognisko". Jedna z osób pracujących w produkcji "Tańca z Gwiazdami" szybko zabrała stojące na stole płonące ciasto.

Znamy finałowe pary

Nie jest już tajemnicą kto pojawi się w finale obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Więcej na ten temat przeczytać możesz >tutaj <

Tydzień przed odpadnięciem z programu Oliwii Bieniuk z "Tańcem z Gwiazdami" głosami widzów i jurorwów z parkietem pożegnała się Sylwia Bomba (więcej na ten temat przeczytasz >tutaj <).

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] pl

Źródo: plotek.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Tak zmienił się zwycięzca "The Voice Kids". Aż trudno uwierzyć, jak dziś wygląda
Czytaj więcej >

Telewizja

"Dzień dobry TVN". Niecodzienna wpadka Marcina Prokopa. Dorota Wellman nie mogła powstrzymać śmiechu
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu
Czytaj więcej >

Telewizja

Zacznie się już dziś o 20. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami, same hity
Czytaj więcej >

Telewizja

Grzegorz Kajdanowicz się nie hamował. Wystarczyła chwila, "Fakty" TVN "zmiażdżyły" TVP
Czytaj więcej >

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]