Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie żyje raper Sad Frosty. Młody muzyk nie dożył 25. urodzin
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 18.01.2022 08:04

Nie żyje raper Sad Frosty. Młody muzyk nie dożył 25. urodzin

Sad Frosty
Instagram/sadfrosty

Raper Sad Frosty nie żyje. O śmierci muzyka poinformowano na jego oficjalnym Instagramie. Na ten moment przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana. W marcu artysta obchodziłby swoje 25. urodziny.

Miliony fanów na całym świecie nie mogą pogodzić się ze stratą swojego idola. Choć przyczyna śmierci nie jest znana, w sieci pojawiły się spekulacje.

Śmierć rapera

Prawdziwe zaskoczenie wywołały wśród miłośników rapu doniesienia o niespodziewanej śmierci młodego przedstawiciela tego gatunku, Sad Frostiego. Informację o odejściu muzyka przekazano za pośrednictwem Instagrama.

Na portalu społecznościowym zamieszczono zdjęcie artysty wśród gąszczu róż, które opatrzono podpisem "niech żyje Sad Frosty" oraz datą urodzenia i śmierci. Pod postem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy zrozpaczonych fanów.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

- Kocham cię, stary. Naprawdę pomogłeś wielu ludziom bardziej niż sądzisz - napisał jeden z nich. Podobnych wyznań pojawiło się znacznie więcej.

Choć przyczyna śmierci artysty nie jest jeszcze znana, w sieci pojawiły się pewne spekulacje. Opierają się one na nagraniu zamieszczonym przez rapera Quadecę, na którym wspomina zmarłego.

Niespodziewane odejście

Już na samym początku filmiku Quadeki pojawia się adnotacja, że cały dochód z wyświetleń nagrania przekazany zostanie na fundacje zajmujące się pomocą osobom uzależnionym od narkotyków.

Choć nie ma informacji na temat tego, by jedną z nich był za życia Sad Frosty, internauci domyślają się, że to właśnie substancje psychoaktywne mogły przyczynić się do odejścia ich idola.

Sad Frosty nigdy nie opowiadał zbyt wiele o swoim życiu. Do czasu udostępnienia informacji o śmierci muzyka, fani nie znali nawet dokładnej daty narodzin artysty. Dziś wiemy już, że w marcu raper obchodziłby 25. urodziny.

Choć piosenkarz nie zdążył nacieszyć swoich fanów obszernym dorobkiem, ma na swoim koncie hit "ADHD Freestyle", który zaskarbił sobie sympatię szerokiej części środowiska hip-hopowego. Raper chwalony był za lekki styl i oszałamiającą charyzmę.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: open.fm

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Tagi: Nie żyje