Rozrywka.Goniec.pl

Pixabay

Polsat przygotował wieczorem gratkę dla widzów. Kultowy film już o 20:00

1 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Nie zdążyły jeszcze opaść emocje po Sylwestrowej Mocy Marzeń, a Polsat ponownie zaskoczył widzów. W noworoczny wieczór stacja wyemituje dwa kultowe hity.

Dziś w Polsacie "Kevin sam w Nowym Jorku"

Nowy rok to dla wielu osób czas odpoczynku po sylwestrowej imprezie. Specjalnie dla widzów, którzy tego dnia pragną zrelaksować się przed telewizorem Polsat przygotował coś wyjątkowego. Na ekranach pojawi się filmowy hit wszech czasów.

Już dziś wieczorem Polsat wyemituje kultową komedię "Kevin sam w Nowym Jorku". Drugą część filmu opowiada o losach rezolutnego ośmiolatka, który omyłkowo trafia do Nowego Jorku, podczas gdy jego rodzina spędza ten czas na Florydzie. Chłopiec ponownie trafia na parę złodziei, których widzowie doskonale kojarzą z pierwszej części filmowego hitu. To właśnie Kevin powstrzymał wówczas Harrego i Murva przed obrabowaniem swojego domu, dlatego tym razem również nie zamierza im odpuścić.

"Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" to filmy, bez których wielu Polaków nie wyobraża sobie sobie świąt Bożego Narodzenia. Pierwszą część kultowej komedii można było obejrzeć w Wigilię, a druga pojawi się w Nowy Rok o godzinie 20:00 na antenie Polsatu.

Dziś w Polsacie "Pretty Woman"

To jednak nie koniec niespodzianek, które dzisiejszego dnia czekają na widzów Polsatu. O 22:30 na ekranach pojawi się jedna z najpopularniejszych komedii romantycznych. "Pretty Woman" przedstawia losy prostytutki Vivian Ward, w którą wcieliła się jedna z najwybitniejszych aktorek na świecie Julia Roberts. Kobieta zostaje zatrudniona przez majętnego biznesmena Edwarda Lewisa (w tej roli wystąpił Richard Gere) jako dama do towarzystwa.

Artykuły polecane przez Goniec.pl;

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali, jak są traktowani na planie "PnŚ". Praca marzeń?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Cezary Kucharski otwarcie zaatakował Annę Lewandowską. "Ma drugie oblicze"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ida Nowakowska zabrała głos ws. reportażu o Janie Pawle II. Powiedziała, co sądzi o papieżu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Bartłomiej Nowosielski przeszedł skomplikowany zabieg. Tadeusz z "M jak miłość" schudł 30 kilo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Przez lata grał Janusza Tracza w "Plebanii". Jak wygląda życie Dariusza Kowalskiego?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Tomaszewska miała groźny wypadek. Gwiazda TVP ujawniła niepokojącą prawdę
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]