Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Sylwestrowa Moc Przebojów 2021. Michał Szpak wyznał miłość Violetcie Villas
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 31.12.2021 23:15

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021. Michał Szpak wyznał miłość Violetcie Villas

Michał Szpak
Screen z "Sylwestrowej Mocy Przebojów" prod. Polsat

Michał Szpak jak zwykle nie zawiódł swoich fanów. Podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów" Polsatu gwiazdor zadziwił wszystkich swoją oryginalną, barwną kreacją i repertuarem. Piosenkarz zaśpiewał między innymi piosenkę Violetty Villas, a ze sceny padło zaskakujące wyznanie miłości do zmarłej wokalistki.

Michał Szpak kazał czekać na swój występ w Chorzowie ponad dwie godziny. Gdy w końcu pojawił się na scenie, zaśpiewał wielki hit Violetty Villas "Pocałunek ognia" oraz swoją własna piosenkę "Byle być sobą". Publiczność bawiła się znakomicie, mimo iż na chwilę przed występem Szpaka z nieba spadł ulewny deszcz.

Michał Szpak wywołał poruszenie kreacją

Ten występ z pewnością przejdzie do historii jako jeden z bardziej barwnych. Michał Szpak pojawił się na stadionie w Chorzowie w jeansach i adidasach, ale prawdziwe show zrobiło jego okrycie wierzchnie i charakteryzacja.

Piosenkarz pokazał się publiczności w kolorowym, pełnym piór i cekinów nakryciu do ziemi. Kolorowe, błyszczące pasy mieniły się w świetle reflektorów, a cały strój wyglądał jak balowa suknia z szerokimi rękawami.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Oprócz tego Szpak postawił na natapirowane, lekko pokręcone i znacznie przedłużone włosy, które także rozbiły niemałe wrażenie. Śpiewając "Pocałunek ognia" rozpalił tłumy, następnie zaprezentował się w swoim repertuarze, ale w nieco zmienionej aranżacji.

Wyznanie miłości wprost ze sceny

Ze sceny, podczas występu, padło także zaskakujące wyznanie miłości. - Violetta Villas - kocham Cię - krzyczał Michał Szpak, który od dawna zafascynowany jest polską legendarną wokalistką.

Piosenkarz prosił jednocześnie o "wielkie brawa dla istoty, która zawsze była sobą". Na koniec zachęcił publiczność do zaśpiewania razem z nim refrenu i zrzucił imponujące nakrycie, odsłaniając czarny top również przystrojony cekinami.

screen z
screen z "Sylwestrowej nocy przebojów" Polsatu

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

źródło: Goniec