Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Marta Warchoł z TVN jest zaręczona. Gratulacje złożyła nawet Monika Olejnik
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.06.2022 13:10

Marta Warchoł z TVN jest zaręczona. Gratulacje złożyła nawet Monika Olejnik

Marta Warchoł
instagram.com/marta.warhol

Marta Warchoł, popularna dziennikarka TVN, pokazała na Instagramie pierścionek zaręczynowy. Wybranką serca gwiazdy okazała się inna pracowniczka stacji.

Mamy złe informacje dla wszystkich, którzy z rozrzewnieniem wzdychali przed telewizorami, widząc na ekranie Martę Warchoł. Gwiazda TVN jest już oficjalnie "zaklepana".

Marta Warchoł zaręczona!

Jedna z najpopularniejszych twarzy TVN24, dziennikarka Marta Warchoł poinformowała, że jest zaręczona. Na dowód zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy na jej ręku pierścionek.

Gwiazda od dłuższego czasu spotykała się z Iwoną Widomską, producentką "Faktów", którą poznała podczas pracy w stacji. Na zamieszczonej w poście z dobrą nowiną fotografii, możemy zobaczyć również wybrankę reporterki.

Zakochana para podpisała swoje zdjęcie hasłem "love is love" nawiązującym do ideałów głoszonych przez społeczność LGBT+. Marta Warchoł pojawiła się również na warszawskiej Paradzie Równości, nazywając ją "jednym z najwspanialszych dni w roku".

Zadurzone w sobie dziennikarki uwielbiają podróże. W ich mediach społecznościowych można odnaleźć wiele relacji z odbywanych wspólnie wojaży po świecie.

Niezliczone gratulacje

Pod postem informującym o zaręczynach Marty Warchoł i Iwony Widomskiej pojawiło się mnóstwo gratulacji. Fani zachwycają się szczęściem dziennikarek i mają nadzieję, że czeka ich cudowne wspólne życie.

Coś od siebie dodała również jedna z najpopularniejszych reporterek TVN w historii, Monika Olejnik. W sekcji komentarzy możemy przeczytać, czego życzy swoim koleżankom.

- Brawo dziewczyny, szczęścia - napisała gospodyni "Kropki nad i".

Nie pozostaje nam nic innego, jak dołączyć się do tych życzeń i wyrazić nadzieję na pomyślność w osiąganiu kolejnych wspólnych marzeń!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl