Rozrywka.Goniec.pl

Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 25.08.2022 Jesienna ramowka TVN n/z: ROZENEK-MAJDAN MALGORZATA SKORZYNSKI KRZYSZTOF

Małgorzata Rozenek cała w nerwach przed debiutem w „Dzień dobry TVN”. Zdradziła, czego się obawia się najbardziej

27 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Małgorzata Rozenek wreszcie osiągnęła to, o czym zawsze marzyła. Podczas niedawnej prezentacji jesiennej ramówki została przedstawiona jako nowa prowadząca „Dzień dobry TVN”. Żona byłego męża Dody dokłada wszelkich starań, by jak najlepiej wypaść podczas rychłego debiutu. Z czym ma największy kłopot?

Małgorzata Rozenek o wszystkim opowiedziała w swojej relacji na Instagramie. Jak to zwykle bywa, nie miała oporów przed szczegółowym pokazywaniem tego, co dzieje się w jej życiu. Tym razem oprócz „prywaty” ukazała także swoje zawodowe perypetie. Zrelacjonowała próby odbywające się w studiu „Dzień dobry TVN”.

Małgorzata Rozenek jest związana ze swoją macierzystą stacją już od 2012 roku i ma za sobą prowadzenie kilku programów, np. „Projekt Lady”, „Perfekcyjna Pani Domu” oraz „Piekielny hotel”. Ostatni z nich okazał się jej porażką. Była żona Jacka Rozenka jest pełna obaw i martwi się, by to samo nie spotkało jej podczas nowego przedsięwzięcia.

Teraz jednak sprawdzi się w nieco innej roli. Dotychczasowe programy były nagrywane, a później montowane, natomiast poranne pasmo śniadaniowe jest nadawane na żywo. Stąd nieco inna specyfika pracy, w której Rozenek nie ma szczególnego doświadczenia.

Nie jest również osobą wykształconą w kierunku dziennikarskim - ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Dziewięć lat spędzonych w szkole baletowej również raczej nie okażą się pomocne w tej pracy, chyba że jej gośćmi byłyby baletnice.

Rozenek ujawniła, z czym ma największy problem

W piątek popularna wielbicielka kuchni francuskiej stawiła się na kolejne (!) próby w warszawskim studiu TVN. O tym fakcie postanowiła poinformować 1 400 000 swoich obserwatorów na Instagramie.

- Ja właśnie skończyłam próby na dzisiaj. Próbujemy, uczymy się, a tak naprawdę ja próbuję, ja uczę się. Dla mnie ta choreografia rozeznania się w studiu jest naprawdę ważna. Krzysztof radzi sobie rewelacyjnie, bo od 20 lat ma doświadczenie w prowadzeniu telewizji na żywo, a ja czerpie z jego doświadczenia – mówiła na spontanicznym wideo. Jej partnerem będzie Krzysztof Skórzyński.

Małgorzata Rozenek
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 25.08.2022 Jesienna ramowka TVN n/z: ROZENEK-MAJDAN MALGORZATA SKORZYNSKI KRZYSZTOF

Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że to praca jej marzeń. O pragnieniu angażu do „śniadaniówki” mówiła głośno wielokrotnie. Nie ukrywała, że prowadziła w tej sprawie rozmowy z byłym dyrektorem programowym stacji TVN, Edwardem Miszczakiem. Słowa wypowiedziane przez nią w podcaście „Wojewódzki & Kędzierski” są tego potwierdzeniem.

Bardzo chciałabym poprowadzićDzień Dobry TVN ”, mówię poważnie. Chodzę wokół Edwarda z tym tematem od samego początku mojej pracy – utyskiwała.

Marzenie Małgorzaty „nie mów do mnie teraz” Rozenek się spełniło. Czy spotka się z miłym przyjęciem widzów? Wszystko na to wskazuje, jednak podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN tuż po przedstawieniu nowych prowadzących „DDTVN” (Rozenek i Skórzyński), Ci zaliczyli małą wpadkę. Chcieli zaprezentować swoje wspólne możliwości przed kamerami i okazać niejako preludium tego, co spotka widzów za kilka dni. Niestety, weszli sobie w słowo i przerwali zaproszenie.

Czy deficyt warsztatu dziennikarskiego „Perfekcyjnej Pani Domu” i tym razem poprowadzi ją do sukcesu? Nie wiemy, co spotka widzów już w najbliższy, poniedziałkowy poranek. Jak myślicie? Debiut roku, czy może wielka porażka?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

"Kuchenne rewolucje". Ostra kłótnia Magdy Gessler i właściciela lokalu. "Coś nieprawdopodobnego"
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Robert nie odpuszcza, ujawnił, kto stoi za rozpadem związku z Zuzią
Czytaj więcej >

Telewizja

"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor odwiedziła jedną z rodzin. Zastała dramat. "Nie godzę się na takie rzeczy"
Czytaj więcej >

Telewizja

Niezręczna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska nie mogła w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł potężną przemianę. "Facet musi być..."
Czytaj więcej >

Telewizja

"Chłopaki do wzięcia". Wszedł do domu "Szczeny" i zamarł. Porażające nagranie
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]