Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 29.05.2023 15:55

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"

Małgorzata Foremniak
KAPiF

Małgorzata Foremniak udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że podczas pracy zdarzyła jej się dramatyczna sytuacja. Gwiazda “Na dobre i na złe” zasłabła i niezbędna była interwencja lekarza. Medyk złapał się za głowę, gdy zobaczył, w jakim jest stanie.

Małgorzata Foremniak jest znaną polską aktorką

Małgorzata Foremniak to niekwestionowana gwiazda polskiej telewizji. Widzowie kojarzą ją głównie z roli doktor Zosi Stankiewicz z serialu “Na dobre i na złe”. Aktorka pojawiła się jednak również w wielu innych produkcjach, takich jak “Quo Vadis”. “Sonata”. “Och, Karol 2” czy “Jak poślubić milionera”.

Artystka od 2008 roku zasiada także w jury uwielbianego przez publiczność programu TVN “Mam talent!”. Obecnie towarzyszą jej Agnieszka Chylińska i Jan Kliment. 

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy

W jednym z najnowszych wywiadów Małgorzata Foremniak wyznała, że zdarzyło jej się zasłabnąć w pracy. Aktorka straciła przytomność i konieczna była interwencja lekarza. 

- Kiedyś w pracy zasłabłam. Pojechałam na kroplówkę do lekarza, siedzę na tej kroplówce, a na mnie czeka już samochód, bo wieczorem mamy dwa przedstawienia na drugim końcu Polski. Lekarz mnie pyta: "Pani Małgosiu, czy panią ktoś odwiezie do domu?" Patrzę na niego i mówię: Do domu? Ja nie jadę do domu, jadę do pracy. Spojrzał na mnie i powiedział: "Państwo są nienormalni. Aktorzy są nienormalni!" Na co ja: Ale ja będę przez 4 godziny drogi leżeć z tyłu. “Pani Małgosiu, to pani umysł będzie pani mówił, że pani odpoczywa, ale nie pani ciało. Pani ciało odpocznie wtedy, kiedy będzie pani w swoim bezpiecznym miejscu, które zarejestrują pani zmysły. Pani jest nienormalna!” - opowiadała Małgorzata Foremniak w rozmowie z “Wprost”.

Małgorzata Foremniak straciła przytomność w pracy. Lekarz złapał się za głowę

Małgorzata Foremniak dodała, że nie zawsze ma okazję odpocząć. Często nie wynika to również z jej winy.

- Czasem sama sobie takie rzeczy robię, a czasem to kwestia ustaleń dat przez producenta, że nie ma wyjścia i czasu na odpoczynek według przepisu lekarza - wyznała gwiazda “Na dobre i na złe”.

Źródło: “Wprost”