Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 29.05.2023 08:02

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki

Michał Szpak
Wojciech Olkusnik/East News

Michał Szpak na tegorocznym Polsat SuperHit Festiwal zaprezentował wszystkich widzom prawdziwe show. Artysta w rozpuszczonych włosach oraz lateksowej długiej sukni zaśpiewał na scenie Opery Leśnej utwory między innymi Kory czy Violetty Villas. Potem zdradził, że dostał wiadomość od syna Villas. Jesteście ciekawi, co mu napisał Krzysztof Gospodarek?

Michał Szpak na Polsat SuperHit Festiwal w utworze Violetty Villas

Michał Szpak na festiwalu Polsat pojawił się w bardzo oryginalnej długiej, lateksowej sukni oraz ciemnych okularach, czym już zaskoczył i nieco zszokował swoich fanów. Artysta jednak znowu dał doskonały występ muzyczny. Śpiewał między innymi utwory z repertuaru Kory czy Violetty Villas i co ciekawe, później zdradził na swoim Instagramie, że odezwał się do niego syn zmarłej w 2011 roku piosenkarki. 

- Dostaję wiadomość od syna Violetty, pana Krzysztofa Gospodarka, owszem jest wzrusz, kiedy ktoś tak jej bliski docenia – dziękuję! – napisał na Instagramie Michał Szpak

Prawda o małżeństwie Łukasza i Edyty Golców wyszła na jaw. "Nie wchodzimy do siebie"

Michał Szpak zapowiadał niezapomniane show

Michał Szpak i jego występ był szeroko komentowany w mediach jak i na gorąco podczas festiwalu. Artysta już kilka dni przed zapowiadał, że zamierza przygotować coś specjalnego i niepowtarzalnego. Piosenkarz zapowiedział, że prosto ze sceny „włoży kij w mrowisko”, a w swoim wpisie podsumowującym cały występ w Sopocie dodał dalej, że szokowanie to coś, co lubi.

- To, że lubię "d********ć" stylizacją… cóż, to kolejny mój ulubiony "zawód". Życie jest zbyt krótkie, by nie realizować tego, co przyniesie wyobraźnia. Kiedyś ktoś to odkryje na nowo. Bez tego nie byłoby też pełni mnie, a skromność zostawiam sobie na codzienne życie – czytamy.

Michał Szpak dziękuje za wsparcie

- Całuję was w samo serce. Dziękuję rzeszy bliskich mi osób i nie tylko za wsparcie w każdej postaci, by postawić "czarną perłę" na scenie - podsumował na swoim profilu Michał Szpak.

W komentarzach pod postem nie brakuje licznych wpisów, szeroko komentujących show, jakie zaprezentował Szpak. Fani wyraźnie zadowoleni przyznają, że jego występ był jednym z najjaśniejszych punktów tegorocznego festiwalu. 

„Za to Cię uwielbiam. Oglądając ten występ, dało się wszystko wyczuć. Ale trzeba było patrzeć sercem”, „Spektakularny występ. Bez Ciebie i Twoich kontrowersji nie tylko stylizacyjnych byłoby nudno na polskiej scenie muzycznej” – czytamy między innymi w komentarzach.