Rozrywka.Goniec.pl

Instagram: @magdalena___stepien

Magdalena Stępień komentuje nagły ślub Kuby Rzeźniczaka kilka miesięcy po śmierci synka

29 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Magdalena Stępień na gorąco skomentowała najnowsze doniesienia o romantycznym ślubie Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej, do którego doszło kilka dni temu. Para pobrała się na plaży w stanie Floryda podczas kameralnej uroczystości.

Magdalena Stępień komentuje nagły ślub Kuby Rzeźniczaka

Reakcje internautów, co zrozumiałe, były skrajne. Część użytkowników przypominała piłkarzowi, że niedawno przeżył ogromną tragedię, jaką była śmierć jego rocznego synka, Oliwiera. Niektórzy zarzucali mu nawet, że odejście dziecka było piłkarzowi bardzo na rękę, gdyż nigdy nie był do niego przywiązany, czego dowodem są ociekające szczęściem zdjęcia, jakie publikował w ostatnim czasie.

Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka w rozmowie z portalem Jastrząb Post w zdecydowany sposób skomentowała małżeństwo byłego partnera.

- Nie rozmawiam o nich, oni mnie nie interesują tak, jak powiedziałam w poprzednim wywiadzie. Nie mamy kontaktu. Tego kontaktu nie ma, nie było i nie będzie. Dla mnie to temat totalnie zamknięty. Chcę odchodzić od bycia kojarzoną z Kubą. Bardziej chce być kojarzona jako mama Oliwierka, która robi coś dobrego dla innych. Nie mogłam liczyć na jego wsparcie i nawet tego wsparcia nie potrzebowałam - skomentowała modelka znana z "Top Model ".

Magdalena Stępień straciła ukochanego synka

Przypomnijmy, że Oliwier przyszedł na świat w lipcu 2021 roku, już po rozstaniu piłkarza z Magdaleną Stępień. Niestety szybko okazało się, że zmaga się on z chorobą nowotworową i potrzeba ogromnej kwoty na jego leczenie.

Założono zbiórkę, która spotkała się z krytyką internautów, gdyż w tym samym czasie piłkarz publikował w sieci zdjęcia z pobytu z ukochaną w USA. Jakub Rzeźniczak oświadczył się pierścionkiem za kilkadziesiąt tysięcy złotych podczas prywatnego lotu śmigłowcem... internautom trudno było uwierzyć, że mężczyzna nie ma pieniędzy na leczenie małego synka.

Ostatecznie chłopiec trafił do specjalistycznej kliniki w Izraelu, ale jego życia nie udało się uratować. Zmarł w lipcu następnego roku.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ewa Drzyzga była w szoku. Przez inflację zrezygnowała z produktu, który często gości na polskich stołach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz dostała wielką podwyżkę emerytury. Inne gwiazdy też się dorobiły
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Doda została okradziona. Gwiazda jest rozgoryczona, nie wie, co robić
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niewiarygodne, jak wyglądała Doda 15 lat temu. Zdjęcie robi furorę w internecie
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]