Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magda Narożna nagle zniknęła z sieci. Teraz celebrytka wydała oświadczenie
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 24.09.2023 13:04

Magda Narożna nagle zniknęła z sieci. Teraz celebrytka wydała oświadczenie

Magda Narożna
Instagram @madzia_pim

Fani martwią się ostatnio o Magdę Narożną. Celebrytka nagle zniknęła z mediów społecznościowych, zaprzestając publikowania postów na Instagramie. Użytkownicy sieci niepokoili się, czy z ich idolką wszystko jest w porządku i czy czasem nie dzieje się u niej coś złego. Teraz gwiazda wydała oświadczenie i poinformowała, co takiego się stało. Co spowodowało jej nieobecność w social mediach? 

Magda Narożna jest jedną z najpopularniejszych gwiazd disco-polo

Magda Narożna jest jedną z najpopularniejszych wokalistek disco-polo. Śpiewa w zespole Piękni i Młodzi i jest wprost uwielbiana przez swoich fanów. Swoją karierę sceniczną zaczynała u boku ówczesnego męża Dawida, a dziś jej rozpoznawalność w swoim obszarze muzycznym nie ma sobie równych. 

Para niedawno zakończyła małżeństwo i wraz z nim wspólną działalność. Niestety, po rozstaniu obydwoje nie szczędzili sobie gorzkich słów, tocząc publicznie głośny spór.  

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy zdradzili, czego możemy się spodziewać

Piosenkarka przeszła spektakularną metamorfozę

Ostatnio piosenkarka bardzo często gości w świecie rodzimego show-biznesu, bryluje na ściankach i często zaznacza swoją obecność w mediach, udzielając licznych wywiadów. Jednych z bardziej komentowanych tematów jest kwestia jej spektakularnej metamorfozy. Magda Narożna bardzo dużo schudła. Do tego stopnia, że fani zaczęli się o nią bardzo martwić. O swojej przemianie celebrytka opowiedziała m.in. w rozmowie z Jastrząb Post. 

- Troszeczkę bardziej wzięłam się za siebie. Postanowiłam, że znajdę czas dla siebie, że każdego dnia coś dla siebie zrobię. Wstaję rano, zaczynam od treningu, czuję się wtedy lepiej, komfortowo. Nie odchudzam się jakoś tak, że nic nie jem – wyznała.  

Fani martwią się o Magdę Narożną. Co się stało?

W ostatnich dniach Magda Narożna zamilkła w mediach społecznościowych i nie udostępniała żadnych materiałów ze swojej codzienności. Bardzo zaniepokoiło to jej fanów. Gwiazda nie pozostawiła ich jednak w niepewności i wydała oświadczenie, informując, co u niej słychać. Wyjaśniła, dlaczego zniknęła z sieci. 

- Wspaniałej nocy Wam życzę. Dziękuję, że się o mnie martwicie. To bardzo miłe i bardzo to doceniam. Jesteśmy w trakcie urlopu, każdy spędza go w rożny sposób. Ja odpoczywam od telefonu i po raz kolejny robię coś dla siebie. Ale pamiętajcie! Cały czas Was motywuję. Jesteście wielcy. Dobranoc, do usłyszenia – napisała. 

Źródło: Jastrząb Post