Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magda Narożna zaniepokoiła fanów. Coś złego dzieje się w jej związku? Gwiazda zdradziła szczegóły
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 10.07.2023 17:58

Magda Narożna zaniepokoiła fanów. Coś złego dzieje się w jej związku? Gwiazda zdradziła szczegóły

Magdalena Narożna
KAPIF

Magdalena Narożna jest gwiazdą disco-polo, która od pewnego czasu cieszyć się może wyjątkowo dużą popularnością. Zainteresowanie mediów i fanów artystka może zawdzięczać zawirowaniom w życiu prywatnym i publicznemu praniu brudów z byłym mężem. Gdyby nie to, o wokalistce większość z nas w życiu by nie usłyszała. Jak obecnie wygląda jej życie prywatne?

Magdalena Narożna zaniepokoiła fanów. Jest się czym przejmować?

Magdalena Narożna to wokalistka zespołu disco-polo "Piękni i młodzi", o której głośno zrobiło się po medialnym rozstaniu z mężem, Dawidem Narożnym. Byli małżonkowie publicznie przepychali się na słowa, a media ochoczo relacjonowały walkę byłych partnerów. Od niedawna gwiazda układa sobie życie u boku innego mężczyzny, czym chętnie chwaliła się na Instagramie. Niestety ostatnio zaniepokoiła swoich wielbicieli, którzy zaczęli się martwić, że w jej związku z ukochanym Krzysztofem nie dzieje się najlepiej.

Magdalena Narożna urodziła się 22 listopada 1988 roku i pochodzi z okolic Łomży. Wokalistka "Pięknych i Młodych" przez siedem lat była żoną Dawida Narożnego, z którym rozstała się w dość nieprzyjemnych okolicznościach w 2019 roku. Obecnie artystka jest w związku z Krzysztofem Byniakiem, z którym przyjaźni się od dzieciństwa.

Niemowlę spędziło 9 godzin w nagrzanym aucie, nie żyje. Rodzice zapomnieli o dziecku

Gwiazda od pewnego czasu nie publikuje zdjęć z ukochanym?

Wokalistka chętnie dzieli się swoim szczęściem w mediach społecznościowych, ale od pewnego czasu jej fani obawiali się, że w jej związku mogło stać się coś niedobrego. Ostatnio Magda Narożna opublikowała na Instagramie zdjęcia z wypoczynku nad jeziorem, na których zabrakło ukochanego.

Jakby tego było mało, pod postem artystka disco-polo podziękowała za świetnie spędzony czas swojemu przyjacielowi Pawłowi Góralowi. W mig fani gwiazdy dostrzegli, że wokalistka do kilku miesięcy nie pokazuje zdjęć ze swoim partnerem Krzysztofem Byniakiem. Pod postem pojawiły się komentarze, w których internauci ubolewali nad jej rozstaniem.

Magdalena Narożna rozstała się z partnerem?

Magdalena Narożna nie odniosła się do wpisów pod swoim zdjęciem na Instagramie, ale niedawno wywiadu "Faktowi", z którego wynika, że jest w związku. Na pytanie o to, czy wraz z Krzysztofem planują ślub, Magdalena Narożna odpowiedziała dość wymijająco.

- Plany zawsze są, a czy tak będzie? To jest nasza prywatna sprawa i takie wydarzenie, to nie jest publiczne przedstawienie. Jeżeli ktoś z moich fanów o tym się dowie, to już na pewno po fakcie. Dla mnie to jest celebracja rodzinna i nie chciałabym robić z tego pokazówki. Dla prawdziwego szczęścia i miłości ta cała otoczka nie jest potrzebna - powiedziała "Faktowi" Magdalena Narożna.

Źródło: Fakt.pl