Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magdalena Narożna nagle przerwała koncert. Zwróciła się do fanów
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 27.06.2023 15:41

Magdalena Narożna nagle przerwała koncert. Zwróciła się do fanów

Magdalena Narożna
Goniec

Magdalena Narożna wraz z kolegami z zespołu “Piękni i młodzi” chętnie jeżdżą po Polsce, dając koncerty. Fani tłumnie na nie przychodzą, ciesząc się, że ich ulubieni artyści raczą ich muzyką na żywo. Tym razem wystąpili w podwarszawskiej miejscowości, gdzie postanowiliśmy pojechać. Ze sceny Magdalena Narożna zwróciła się do widzów. Jej słowa zaskoczyły obecnych.

"Piękni i młodzi" na koncercie w podwarszawskiej miejscowości

24 czerwca zespół “Piękni i młodzi” pojawili się na koncercie w podwarszawskiej miejscowości Osieczek. Impreza była zorganizowana z okazji Nocy Świętojańskiej. 

Magdalena Narożna na scenie miała okazję pochwalić się swoją nową, odchudzoną figurą. By ją podkreślić, założyła ciemne, opięte spodnie, krótką beżową kurtkę bomberkę, a pod nią miała czarny, króciutki top, bogato zdobiony srebrnymi kryształkami. Na głowie artystki można było ujrzeć fantazyjną fryzurę. Całość uzupełniła masywnymi butami. Koledzy z zespołu postawili na klasykę. Obydwaj założyli ciemne, proste spodnie, a do nich dobrali jasne koszule w bardzo ozdobne wzorki.20230624_191528.jpg

 

Nowe informacje ws. zabójstwa Anastazji. Ujawnili treść SMS-a, którego miał wysłać 32-latek

"Piękni i młodzi" na scenie dali czadu

Gdy „Piękni i młodzi” pojawili się na scenie, tuż pod nią znalazło się bardzo dużo fanów zespołu. Magdalena Narożna przywitała zgromadzonych i przystąpili do koncertu. Zaśpiewali takie hity jak: „Niewiara”, „Chciałabym spać z tobą”, „Ti amo”, „Wyśmienicie” czy też rozsławiony przez TikToku utwór „Czułe słowa”. 

Artystka ze sceny zachęcała ciągle fanów do wspólnej zabawy, do radosnego śpiewania razem z zespołem. Sama też pokazała lekkość podczas tańca, czym zdecydowanie zachwyciła fanów.

Magdalena Narożna wypowiedziała ważne słowa ze sceny

Podczas śpiewania swoich utworów, Magdalena Narożna co jakiś czas robiła przerwy, podczas których mówiła do swoich fanów. Zazwyczaj było to zachęcanie do zabawy, jednak raz postanowiła poruszyć ważny temat. Zwróciła się do dzieci i młodzieży, znajdujących się na koncercie. Wspomniała, że są teraz wakacje, lecz nie warto nie tracić wówczas głowy. Nalegała, by młodzi ludzie uważali na siebie, by nie podejmowali pochopnych decyzji, które źle mogą wpłynąć na nich. Prosiła, by nie ulegać namowom innym. Swój wywód zakończyła słowami, że ona tak samo przestrzega córkę.