Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magda Narożna zmienia wizerunek. Fani tęsknią za jej naturalnością "Robisz się na Dodę"
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 08.06.2023 17:56

Magda Narożna zmienia wizerunek. Fani tęsknią za jej naturalnością "Robisz się na Dodę"

Magda Narożna
Instagram @madzia_pim

Magda Narożna przeszła ogromną metamorfozę na przestrzeni kilku ostatnich lat. Gwiazda Pięknych i Młodych sporo schudła, zmieniła fryzurę i regularnie odwiedza salony piękności. Niestety jej zmiana nie wszystkim przypadła do gustu.

Kariera Magdy Narożnej

Magda Narożna zwróciła na siebie uwagę publiczności w 2014 roku, kiedy razem z zespołem Piękni i Młodzi wzięła udział w siódmej edycji programu “Must Be The Music”. Udział w muzycznym show otworzył jej drzwi do kariery i zapoczątkował ogromny sukces w branży disco polo. 

Od występu w programie sporo zmieniło się w życiu wokalistki. Narożna rozstała się z mężem w atmosferze skandalu. Kilka lat temu za kulisami koncertu noworocznego doszło między nimi nawet do bójki, która obiła się szerokim echem w mediach. Z czasem jednak znaleźli szczęście w ramionach nowych partnerów.

Dziś zna go cała Polska. Poznajecie, kto jest na zdjęciu z młodości?

Magda Narożna przeszła metamorfozę

Magda Narożna jakiś czas temu postanowiła szczególnie zadbać o swój wizerunek. Gwiazda disco polo zrzuciła zbędne kilogramy, doczepiła włosy i przedłużyła rzęsy. Chętnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia, na których chwali się metamorfozą. Jej przemiana nie każdemu jednak przypadła do gustu.

Na Instagramie celebrytki pojawiła się ostatnio seria ujęć, na których pozuje w topie odsłaniającym zgrabny brzuszek i modnych jeansach z przetarciami i dziurami. Piosenkarka nie przypomina już samej siebie sprzed kilku lat. Fani mają mieszane uczucia co do jej nowego wizerunku. - Madziu, robisz się na Dodę - piszą w komentarzach.

Magda Narożna stylizuje się na Dodę?

Czyżby Magda Narożna rzeczywiście inspirowała się królową polskiej sceny? Doda wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że ceni sobie naturalność. 

- Chcę jak najdłużej wyglądać zdrowo, a tona tapety zdecydowanie temu nie sprzyja. Zainwestowałam w twarz po 30-tce, wyrzucając kosmetyki. W dbaniu o siebie jestem bardzo zdyscyplinowana. Każdej doby śpię po 9 godzin i nawet jeśli muszę wcześniej wstać, to potem w ciągu dnia to nadrabiam. Nawadniam się i dotleniam. Od 10 lat jestem na diecie bez cukru i glutenu, od kilku – bez nabiału, a teraz także mięsa. Nie wiem, kto inny by na takiej diecie wytrzymał. Ale to wszystko daje efekty i robi wrażenie - mówiła trzy lata temu w rozmowie z “Show”.

Źródło: Show