Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Trudno uwierzyć, jak mieszka Magda Narożna. Prywatna siłownia to tylko początek
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 05.07.2023 21:13

Trudno uwierzyć, jak mieszka Magda Narożna. Prywatna siłownia to tylko początek

Magdalena Narożna
Instagram @madzia_pim

Magdalena Narożna zdecydowanie należy do rozchwytywanych piosenkarek. W ciągu jednego dnia potrafi dać kilka koncertów. Po takich wyprawach po całej Polsce, z chęcią odpoczywa w swoim domu. A jest on imponujący. Drewniany, w lesie, pięknie umeblowany i z niesamowitymi dodatkami jak szklarnia bądź prywatna siłownia.

Magdalena Narożna posiada niesamowity dom znajdujący się w przyjemnym otoczeniu

Na co dzień Magdalena Narożna żyje z dala od miejskiego zgiełku. Gdy wraca z trasy koncertowej, może odpocząć pośród leśnej ciszy. Wszystko za sprawą niesamowitego umieszczenia domu, które znajduje się wręcz na odludziu. To tam relaksuje się, a także przygotowuje do kolejnych pełnych wyzwań wyjazdów koncertowych. Okazały, drewniany budynek znajduje się niedaleko Łomży i urzeka swoim wyglądem.

 

Paulina i jej 7-letni syn zginęli w Bałtyku. Na jaw wyszło, czym zajmowała się kobieta

Magdalena Narożna mieszka pośrodku lasu i cieszy się spokojem. Niesamowite, co posiada

Magdalena Narożna już od jakiegoś czasu stara się systematycznie ćwiczyć. Dlatego też, by móc sobie ułatwić dbanie o sylwetkę, zdecydowała się na to, by we własnym domu urządzić sobie małą siłownię, z której mogłaby korzystać w wybranej przez nią chwili, bez wychodzenia.

Dodatkowo piosenkarka ma prywatną szklarnię z własnymi warzywami, z których jest niezmiernie dumna. Cieszy się, że praca jej rąk pięknie rodzi, dając ogromne plony. 

Jak na artystkę przystało, Magdalena Narożna ma dużo strojów. A żeby móc je wszystkie mieć w jednym miejscu, zorganizowała sobie garderobę w domu.

Magdalena Narożna mieszka pośrodku lasu. Wnętrza jej domu są bardzo klimatyczne

Niesamowicie wygląda kuchnia Magdaleny Narożnej. Jest bardzo klimatyczna. Znajduje się w niej kominek, podłoga jest drewniana, a na ścianie widać czerwoną cegłę.

Salon artystki również jest bardzo interesujący. Tutaj, tak samo jak w kuchni, znajdują się czerwone cegły. Dodatkowo piosenkarka zdecydowała się na beżową kanapę i dywan w takim samym kolorze.