Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 29.05.2023 16:17

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz

Magda Narożna
Kapif

Magda Narożna to wokalistka zespołu Piękni i Młodzi – uwielbianego przez Polaków bandu disco polo. Jej pełne kształty, z którymi do niedawna była kojarzona, należą już do przeszłości. Piosenkarka zmieniła dietę, styl życia i teraz może się pochwalić szczupłą, wysportowaną figurą. Jedni pytają o sekret metamorfozy, inni krytykują i tęsknią za dawną Magdą. Tym drugim nie spodobała się szczególnie jedna rzecz.

Magda Narożna chwali się odchudzoną sylwetką

Zespół Piękni i Młodzi Magdalena Narożna założyła wraz z byłym mężem, Dawidem. Do pary dołączył też przyjaciel, Daniel Wilczewski. Początkowo ich kariera nie prezentowała się tak spektakularnie jak dziś. Grali na weselach i występowali na imprezach w mniejszych miejscowościach. Potem jednak zaczęli wrzucać do sieci swoje kawałki, a następnie występować w popularnych programach. Zyskali rozgłos, a rozwój ich popularności diametralnie przyspieszył – stali się znani. Magda Narożna zaczęła brylować na ściankach, a jej konto na Instagramie zyskało ogromną rzeszę fanów.

Początkowo piosenkarka z dumą prezentowała swoje kobiece kształty, ale na początku tego roku zaskoczyła wszystkich spektakularną metamorfozą. Wokalistka zrzuciła 6 kilogramów, wyostrzyły jej się rysy, a sylwetka nabrała smukłości. Na instastories Narożna opowiedziała, jak udało jej się tego dokonać – a przy okazji poprawić samopoczucie.

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki

Jaki jest sekret Magdy Narożnej na smukłą sylwetkę?

Wokalistka nie stosowała restrykcyjnych diet, głodówek ani nie zrezygnowała z jedzenia ulubionych potraw. Styl żywienia zmieniła dlatego, że nie był zbyt zdrowy i kiepsko się czuła. Zaczęła przywiązywać większą uwagę do tego, co je, wybierać zdrowsze produkty, takie jak owoce, warzywa, pieczywo pełnoziarniste. Nie je słodyczy ani mocno przetworzonej żywności.

Oprócz diety Magda Narożna zaczęła regularnie uprawiać sport – spośród licznych aktywności wybrała bieganie, spacery i jogę. Zrzucenie zbędnych kilogramów nie było jej głównym celem, chciała po prostu czuć się lepiej we własnej skórze. Nie obyło się oczywiście bez kryzysowych momentów. Wokalistka Pięknych i Młodych była jednak zdeterminowana i mimo chwil słabości, zawsze starała się wygospodarować w ciągu dnia choć odrobinę czasu na ćwiczenia i przygotowanie zdrowych posiłków.

Fani podzieleni. Jedni chwalą, inni tęsknią za dawną Magdą

Okazuje się, że Magda nie poprzestała na tych 6 kilogramach. Na najnowszych zdjęciach wygląda jeszcze szczuplej i bardzo jej w tym do twarzy – musi być dumna ze swojego wysiłku.

Nie wszyscy są jednak zachwyceni metamorfozą idolki. –  "Za bardzo pani schudła", "Nie wygląda to dobrze", "Boże, nikniesz w oczach", "Tak, za bardzo Madzia schudła", "Co za moda, żeby aż tak się odchudzać" – pisali wyraźnie zaniepokojeni fani. Wokalistka nie pokusiła się o skomentowanie uwag, za to cierpliwie tłumaczyła zainteresowanym, jak udało jej się tak bardzo schudnąć.