Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Maleńczuk bez ogródek wypalił o Dodzie i Dawidzie Podsiadło. Padły mocne słowa
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 15.09.2023 19:39

Maciej Maleńczuk bez ogródek wypalił o Dodzie i Dawidzie Podsiadło. Padły mocne słowa

Maciej Maleńczuk
KAPiF

Maciej Maleńczuk cieszy się dużą popularnością i ogromnym doświadczeniem na polskiej scenie muzycznej. Artysta słynie jednak nie tylko ze swoich przebojów, ale również z ciętego języka. Tym razem wypowiedział się na temat kariery Dody i Dawida Podsiadło.

Kariera Macieja Maleńczuka

Maciej Maleńczuk to postać, której zdecydowanie nie trzeba przedstawiać fanom polskiej muzyki. Na tle innych artystów wyróżnia się się między innymi charyzmą, niepowtarzalnymi tekstami piosenek i… kontrowersyjnymi wypowiedziami.

Jakiś czas temu Maciej Maleńczuk świętował 40-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji pojawił się na scenie Opery Leśnej podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Sam uważa jednak, że na scenie występuje znacznie krócej. Przez dziesięć lat występował na ulicy, przez kolejną dekadę próbował z kolei dostać się do mediów. Jego zdaniem powinien obchodzić zatem 20-lecie obecności na estradzie.

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Maciej Maleńczuk ocenił polskich artystów

W jednym z najnowszych wywiadów Maciej Maleńczuk wypowiedział się na temat kariery polskich artystów. Muzyk nie przebierał w słowach, wspominając między innymi o Dawidzie Podsiadło.

- Jak jesteś Dawidem Podsiadłą, to chyba dość wesołe. Jest taki wiersz: "Nie temu szczyt dany, kto kamień pcha, będąc ciągle w połowie drogi". Są tacy ludzie, którzy ten kamień pchają całe życie i dochodzą do sukcesu ciężką pracą, a przychodzi taki Podsiadło i wszystko rozwala - mówił w rozmowie z Onetem. - Robi show, który sprzedaje się lepiej niż Black Sabbath i chociaż tego nie rozumiem, to muszę to uznać - dodał.

W swojej wypowiedzi nie zapomniał również o Dodzie, która jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek. - Z drugiej strony mamy panią Dodę (...) Wyższa huśtawka, lepsza scena, bardziej spektakularna choreografia. Płacze przed kamerą, zastanawiając się, dlaczego nie ma tego, co Podsiadło - skwitował.

Maciej Maleńczuk o polskim show-biznesie

Maciej Maleńczuk nie przebierał również w słowach komentując obecną sytuację w polskim show-biznesie. Według niego wielu polskich muzyków ma o sobie zbyt duże mniemanie. 

- Ktoś dał piosenkarzom, kabareciarzom, aktorom za duży mandat. Wydaje im  się, że należą do elity. A tak naprawdę jesteśmy błaznami, którzy mają  tę elitę zabawiać - podsumował Maleńczuk.

Źródło: Onet