Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Maciej Kurzajewski pochwalił się zdjęciem z czasów młodzieńczych. Fani są zachwyceni

17 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Maciej Kurzajewski pochwalił się zdjęciem sprzed niemal 20 lat. Kilka osób może pomyśleć, że takim go właśnie pamięta. Jak sam stwierdził "pewne rzeczy się nie zmieniają". Czy rozpoznalibyście go bez podpowiedzi?

Maciej Kurzajewski rozpoczynał karierę w TVP

Maciej Kurzajewski wydaje się być w TVP od zawsze. Kiedyś kroczył bardziej w kierunku dziennikarstwa sportowego i wydawało się, że w tym dziale pozostanie na dłużej. Zapewne również za sprawą pierwszej żony i jego talentów, coraz częściej pojawiał się w telewizji rozrywkowej.

Swoją karierę Kurzajewski rozpoczynał w TVP rzeczywiście wcześnie. Od 1993 roku był już pracownikiem stacji, a na pierwszym roku studiów wygrał konkurs na prezentera. Jego kariera malowała się w pięknych barwach.

I tak właśnie było. Dziś Maciej Kurzajewski oddał sport w inne ręce, a sam zajął się rozrywką - został prezenterem "Pytania na śniadanie" i prowadzącym największych imprez. Najwięcej rozgłosu przyniósł mu jednak związek z rozwiedzioną już Katarzyną Cichopek .

Maciej Kurzajewski na zdjęciu sprzed lat

Na swoim Instagramie Maciej Kurzajewski pochwalił się zdjęciem sprzed lat. Chodzi o część nagrania z zawodów Pucharu Świata w Zakopanem. Jeszcze nie tak dawno Kurzajewski obskakiwał wszystkie polskie imprezy skoków narciarskich. Dziś to już pieśń przeszłości.

- I pomyśleć, że to było zaledwie 19 lat temu. Podczas ostatniego weekendu na Wielkiej Krokwi doping kibiców równie gorący jak przed laty. Pewne rzeczy się nie zmieniają... - pisał przy wstawionym zdjęciu.

Czy rozpoznalibyście go na zdjęciu? Wydaje się to dość proste - przez lata Maciej Kurzajewski nie zmienił się aż tak bardzo. Doszły okulary, siwe miejscami włosy i nowa fryzura. Tylko zawodowo i uczuciowo od tego czasu zmieniło się bardzo wiele.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek przeszła zabieg na twarz. Pokazała efekty, fani byli zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marek Piekarczyk dostał podwyżkę swojej emerytury. Trudno uwierzyć, jaka to kwota
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Poruszające sceny w "Dzień dobry TVN". Agnieszka Dygant na wizji nagle zalała się łzami
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grażyna Szapołowska dodała nowe zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani nie mogą wyjść z zachwytu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Lewandowska pochwaliła się w sieci nowym tatuażem. Zaskakująca inspiracja
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marcin Hakiel dodał zdjęcie z ukochaną i się zaczęło. Fani od razu oszaleli na jej punkcie
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]