Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Kuriozalna wpadka Katarzyny Cichopek w "Pytaniu na śniadanie"
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 02.01.2022 07:31

Kuriozalna wpadka Katarzyny Cichopek w "Pytaniu na śniadanie"

katarzyna cichopek pytanie na śniadanie
Facebook/Pytanie na Śniadanie

Wpadka Katarzyny Cichopek w "Pytaniu na śniadanie". Jej gościnie opowiadały o tym, jak spędzały Sylwestra. W pewnym momencie posłużyły się sformułowaniem, o którym prowadząca nie miała pojęcia. Rozmówczynie były zadziwione.

To nie pierwsza taka wpadka Katarzyny Cichopek w programie na żywo. Od samego początku widzowie sceptycznie podchodzili do występów gwiazdy "M jak Miłość" w programie śniadaniowym i choć Cichopek ma coraz większą wprawę jako prezenterka, to wciąż zdarzają jej się mniejsze lub większe gafy.

Wpadka Katarzyny Cichopek w "Pytaniu na śniadanie"

W noworocznym wydaniu "Pytania na śniadanie" Katarzyna Cichopek i Robert El Gendy gościli w programie Izabelę Trojanowską i Paullę. Postanowili zapytać gwiazdy o to, jak spędziły Sylwestra.

- Ja na białej sali - ujawniła Paulla. Trojanowska przyznała, że również w tym roku postanowiła spędzić wigilię Nowego Roku w domu w odróżnieniu od poprzednich lat.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Dokładnie, dlatego jesteśmy takie wypoczęte... - śmiała się wokalistka, ale nie zdążyła dokończyć wypowiedzi, bo przerwała jej zdziwiona i zaskoczona Katarzyna Cichopek.

- Co to znaczy "biała sala"? Przepraszam, muszę dopytać - mówiła, a pozostałe gwiazdy zareagowały z niedowierzaniem. Izabela Trojanowska uśmiechnęła się z politowaniem do młodszej koleżanki, mówiąc "nie wierzę, Kasia...".

Trojanowska wytłumaczyła dokładnie Katarzynie Cichopek, co oznacza sformułowanie "na białej sali". Chodzi o spędzanie czasu w łóżku.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

źródło: Goniec.pl