Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Kuba Wojewódzki też sprzedaje swoje pączki. Są jeszcze droższe niż u Magdy Gessler

10 Lutego 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Kuba Wojewódzki postanowił też wejść w biznes cukierniczy. Okazało się, że gwiazdor sprzedaje pączki. Są one jednak jeszcze droższe niż to, co proponuje Magda Gessler. O jakich cenach w tym wypadku mówimy?

Kuba Wojewódzki też sprzedaje pączki

Tłusty czwartek za pasem, a gwiazdy już proponują w swoich piekarniach i cukierniach pyszne pączki. Pytanie brzmi, czy za ich ceną zawsze idzie jakość, czy też chodzi przede wszystkim o markę związaną ze znanym nazwiskiem.

Co roku wybucha wielka awantura, gdy okazuje się, ile Magda Gessler liczy sobie za swoje wyroby. Zarówno faworki, jak i inne słodycze uważane są za niezwykle drogie w porównaniu do tego, co oferują smakiem. Wliczają się w to również pączki.

Kuba Wojewódzki jest właścicielem restauracji "Niewinni czarodzieje 3.0" w Gdyni i to właśnie tam prezentuje smakołyki, które przygotowali jego kucharze. W jakich cenach są tamtejsze pączki? Można złapać się za głowę.

Kuba Wojewódzki ujawnił ceny. Dusza za pączka

Kuba Wojewódzki przed nadchodzącym tłustym czwartkiem postanowił przekazać znakomite wieści dotyczące jego restauracji. Pojawiły się już w niej pączki, które można kupić na miejscu lub zamówić. Problemem może być jednak cena.

- Z okazji Tłustego Czwartku przedstawiam wam propozycję nie do odrzucenia. Pączki podobne do mnie: słodkie i nadziane (krem pistacjowy, polewa z różowej czekolady, puder malinowy, złoto jadalne, specjalne złote pudełko). Edycja limitowana - 49 zł za sztukę - pisał Wojewódzki na Instagramie.

Informacja o cenie pojawiła się również na profilu restauracji, która wydaje się dumna z tego, że zaprezentowała klientom najdroższe pączki w Polsce. Czy jest się czym chwalić? Okazało się na szczęście, że to nie jedyne słodkości, jakie można u nich zamówić. Pojawią się również mniej ekskluzywne pączki w cenie 12 zł za sztukę za zamówione minimum 6 sztuk.

Magda Gessler swoje pączki sprzedaje za 18 zł, co już od lat uważane było za lekką przesadę. Nikt nie spodziewał się jednak jednego pączka w cenie całego ich pudła.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Wielu zapomniało o tym przepisie, można zyskać duże pieniądze. Wystarczy złożyć wniosek do ZUS

  • Co widzisz na obrazku? Ten test osobowości powie ci, kim naprawdę jesteś

  • Uczestnik "Jednego z dziesięciu" ujawnił prawdę o Tadeuszu Sznuku. Zdumiewające słowa

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Dorota Szelągowska była katoliczką. Dziś o Kościele mówi w mocnych słowach
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Mama Tomasza Komendy przeżywa dramat. Smutne, jak miał ją potraktować syn
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Dzień dobry TVN". Anna Kalczyńska zatrzymana przez policję. Nie pierwszy raz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor wyremontowała im dom. Straszne, co stało się później
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Szatan trafił do szpitala. Pokazał zdjęcie, smutny widok
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Komenda ponownie stanął przed sądem. Matka jego dziecka wyjawiła przykrą prawdę
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]