Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Książę William z Kate odwiedzą Harry'ego i Meghan? Nie ma opcji, smutne doniesienia
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.09.2022 19:57

Książę William z Kate odwiedzą Harry'ego i Meghan? Nie ma opcji, smutne doniesienia

William, Kate, Harry, Meghan, fot. SplashNews.com/East News
SplashNews.com/East News

Książę William i księżna Kate zapowiedzieli, że już wkrótce udadzą się z wizytą do Stanów Zjednoczonych. Wielu zadaje sobie pytanie, czy monarsza para wykorzysta tę okazję, by odwiedzić Harry'ego i Meghan Markle.

Podczas pogrzebu Elżbiety II wydawało się, że stosunki księcia Williama z księciem Harrym uległy niewielkiej poprawie. Czy to wszystko było tylko ułudą?

Książę William i książę Harry. Trudne braterstwo

Relacja księcia Williama i Harry'ego przez lata uchodziła za wzorową. Panowie często pokazywali się razem i widać było gołym okiem, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Niestety, nie byli przygotowani na próbę, która ich czekała.

Początkowo wydawało się, że gdy w życiu księcia Sussex pojawiła się Meghan Markle, brat entuzjastycznie podchodził do ich związku. Okazało się, że w kuluarach trwała jednak prawdziwa batalia.

Ostatecznie Harry i Meghan zdecydowali się zrezygnować z oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej i wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Wkrótce udzielili również wywiadu, w którym skarżyli się na obyczaje panujące w Pałacu Buckingham.

Para pojawiła się na pogrzebie Elżbiety II i uczestniczyła w oficjalnych uroczystościach. Książę William stał ramię w ramię ze swoim bratem. Czy to jednak znak, że ich relacja uległa poprawie?

Książę William i księżna Kate z wizytą w USA

Już wkrótce książę William wraz z księżną Kate udadzą się do Stanów Zjednoczonych, gdzie wezmą udział w uroczystości wręczenia nagród Earthshot wręczanych osobom zasłużonym dla ochrony środowiska.

Gala odbędzie się 2 grudnia w Bostonie. Można by podejrzewać, że w związku z wyjazdem do kraju, w którym mieszkają Harry i Meghan Markle, książęca para zdecyduje się na chociaż krótkie odwiedziny.

Wszystko wskazuje jednak na to, że do spotkania nie dojdzie. Plan wyjazdu jest ściśle ustalony, a w grafiku nie uwzględniono ewentualności rodzinnej wizyty u brata i bratowej.

Warto wspomnieć o tym, że wkrótce ukazać ma się książka Harry'ego, w której książę opowie o życiu w rodzinie królewskiej ze swojej własnej perspektywy. Czy znajdą się tam wyznania, które dorównają kontrowersyjnością tym z wywiadu u Oprah Winfrey? Przekonamy się już wkrótce.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pomponik.pl