Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kinga Rusin przeszła poważny zabieg. Dziennikarka porusza się o kulach
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 25.09.2023 13:43

Kinga Rusin przeszła poważny zabieg. Dziennikarka porusza się o kulach

Kinga Rusin
Instagram @kingarusin

Kinga Rusin przeszła w ostatnim czasie poważny zabieg ortopedyczny. W mediach społecznościowych udostępniła zdjęcie, na którym widzimy, że porusza się o kulach. Gwiazda poinformowała, że musi teraz o siebie zadbać i zrobić sobie przerwę, aby zregenerować siły i dojść do siebie. - Przede mną kilka tygodni przerwy w “szaleństwach” – napisała. 

Kinga Rusin odeszła z TVN i zaczęła intensywnie podróżować

Kinga Rusin słynie z intensywnego i zaangażowanego prowadzenia swoich kanałów w mediach społecznościowych. Często dzieli się fragmentami swojej codzienności z fanami na Instagramie i udostępnia posty informujące użytkowników sieci, co u niej słychać. Po rozstaniu z redakcją “Dzień dobry TVN” dziennikarka zaczęła bardzo aktywnie podróżować po całym świecie, a relacjami z licznych wypraw dzieli się na bieżąco w social mediach.  

Znany architekt odnowił dom Jerzego Połomskiego. "W tym domu nie ma drzwi, są same okna"

Dziennikarka przeszła poważny zabieg i porusza się o kulach

Ostatnio dziennikarka mocno zaniepokoiła swoich fanów, dzieląc się fotografią, na której leży na kanapie z obandażowanym kolanem i kulami u boku. Nie pozostawiła jednak użytkowników sieci w niepewności i wyjaśniła, że przeszła niedawno zabieg ortopedyczny, któremu się poddała, aby móc realizować swoją wieloletnią, ogromną pasję do sportu. 

- Za mną planowa naprawa ścięgna, po kilkunastu latach ostrej jazdy na tyczkach i pływania na kajcie. Mały zabieg, ale potrzebny, no i trzeba zdążyć przed kolejnym sezonem. Przede mną kilka tygodni przerwy w naszych "szaleństwach" – napisała w opisie pod zdjęciem. 

Dawne koleżanki z TVN wysyłają słowa wsparcia do dziennikarki

Kinga Rusin się nie załamała i na czas rekonwalescencji zaplanowała sobie bardzo interesujące, angażujące aktywności. Widać, że dziennikarka nie lubi się nudzić. - Przy moim łóżku jest metrowy stos niedokończonych książek, odnowione wszystkie subskrypcje do różnych streamingów — nadrobię zaległości czytelnicze i kinowe, i nagadam się za wszystkie czasy z mamą, z córkami i z przyjaciółkami! - wyjaśniła. 

Internauci pospieszyli z życzliwymi komentarzami, życząc dziennikarce dużo zdrowia i siły. Nie zabrakło również słów wsparcia od koleżanek z TVN. "Zdrowia, Kinga. Będziesz wkrótce śmigała jak nowa!" - napisała Anna Kalczyńska. "Wracaj szybko do zdrowia i wytrzymaj jakoś to nic-nie-robienie!" - dodała otuchy Anita Werner. 

Tagi: Kinga Rusin