Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa wzięła ślub? Wybrankiem ma być znany piosenkarz
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 24.09.2023 12:17

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa wzięła ślub? Wybrankiem ma być znany piosenkarz

Kinga Rusin, Iga Lis
Instagram/iga_lis/kingarusin

W ostatnim czasie media obiegają plotki o rzekomym ślubie córki Kingi Rusin, Igi Lis, ze starszym o 10 lat raperem. Para tworzy jeden z najgorętszych związków w polskim show-biznesie, jednak ci dwoje nie lubią dzielić się swoim życiem prywatnym ze światem i unikają szumu medialnego jak ognia. Czy pogłoski o zmianie statusu ich relacji są prawdziwe? Pewne potwierdzające to dowody można znaleźć na Instagramie Kingi Rusin. 

Iga Lis i Taco Hemingway tworzą jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie

Pięć lat temu media obiegła nieoczekiwana wiadomość o związku córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa z jednym z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia, Taco Hemingwayem. Przez dłuższy czas był to absolutnie temat numer jeden podgrzewany przez serwisy plotkarskie. 

Piękna Iga Lis unikała rozgłosu i rzadko pojawiała się publicznie, dowodząc, że świat show-biznesu nie za bardzo ją interesuje. Razem z Taco mocno chronili swoją prywatność i tak pozostało do dzisiaj. Mimo wszystko paparazzi wciąż nie odpuszczają i nie dają im spokoju. 

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy zdradzili, czego możemy się spodziewać

Córka Kingi Rusin i Taco Hemingway wzięli ślub?

Iga Lis stawia pierwsze kroki w branży filmowej i co ciekawe, wyreżyserowała najnowszy singiel swojego partnera “Gelato” z płyty "1-800-OŚWIECENIE". Klip opublikowano tego lata. Teraz portal ShowNews donosi, że istnieje spore prawdopodobieństwo, że córka Kingi Rusin i raper właśnie w te wakacje mogli wziąć ślub. Skąd takie wieści i co za nimi przemawia? Pewne poszlaki możemy znaleźć na instagramowym profilu Kingi Rusin. 

Poszlaki można znaleźć na Instagramie Kingi Rusin

W tytułowym kawałku z najnowszego albumu Taco rapuje: "Być może wzięliśmy ślub. Na małym prywatnym weselu w Toskanii?". Na próżno szukać dowodów w mediach społecznościowych rapera i Igi Lis, jednak sytuacja przedstawia się już inaczej na profilu Kingi Rusin. 

Wiadomo, że prezenterka jest bardzo aktywna na Instagramie i często dzieli się z fanami szczegółami swojej prywatności. Od pewnego czasu bardzo dużo podróżuje, co rusz dodając zdjęcia z kolejnych części świata, które udało się jej odwiedzić. Tego lata była właśnie w słonecznej Italii, na dodatek razem ze swoją mamą, czyli babcią Igi. Być może powodem był ślub córki

Źródło: shownews.pl