Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Kinga Rusin wyjechała z Polski na stałe. Teraz żyje jak w bajce

28 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Kinga Rusin wyjechała na stałe z Polski i osiedliła się na Kostaryce. W samym środku jej domu znajduje się potężny basen, a widoki ma prawdziwie jak z bajki. Swoim miejscem zamieszkania chętnie chwali się na Instagramie.

Kinga Rusin - jak mieszka?

Kinga Rusin wyjechała z Polski niemal trzy lata temu. Zakończyła wtedy współpracę ze stacją TVN i stwierdziła, że czas na podróże i oddanie się prowadzeniu własnej firmy. Od tamtego czasu z daleka obserwuje wydarzenia, które mają miejsce na rodzimym podwórku, a swój czas inwestuje w bardziej przyjemne rzeczy.

W ostatnim czasie dużo miejsca poświęciła przede wszystkim podróżom, ale nie oznacza to, że nie ma do czego wracać. Jej dom wygląda wprost obłędnie!

Gwiazda mieszkająca na Kostaryce postarała się m.in. o taką fanaberię jak basen na środku salonu. Często chwali się nim w mediach społecznościowych.

Kinga Rusin ma basen w salonie i nie tylko

Jej willa na Kostaryce ma bardzo interesujące geometrycznie kształty i jest z jednej strony otwarta. Widok z salonu rozpościera się na piękną, górzystą wyspę, a w samym salonie i na tarasie znajduje się solidny basen, z którego można obserwować piękny widoki.

To chyba jedno z najważniejszych miejsc w domu Kingi Rusin, a z pewnością jedno z takich, które zapierają dech w piersiach. Oprócz tego celebrytka chętnie pokazała również swoją biblioteczkę.

Wysokie półki sprawiają, że trzeba po książki wspinać się po drabinie. Na piętrze z widokiem na biblioteczkę znajduje się przeszklona łazienka, z której można obserwować to, co dzieje się w domu.

Kinga Rusin spędza swój czas na Kostaryce razem z partnerem Markiem Kujawą. Wydaje się, że żyją tam naprawdę jak w bajce. Kto nie chciałby takiego domu?

kinga rusin 7
Instagram/kingarusin
kinga rusin 6
Instagram/kingarusin
kinga rusin 3
Instagram/kingarusin
kinga rusin 4
Instagram/kingarusin
kinga rusin 2
Instagram/kingarusin
kinga rusin 1
Instagram/kingarusin
kinga rusin 5
Instagram/kingarusin

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Joanna Racewicz zwróciła się do hejterów. "Nie ma zgody na plucie jadem i frustrację"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Mateusz Gessler wreszcie pokazał swoją żonę. Tworzą piękną parę, fani są zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę na temat najmłodszego syna. Fani nie mieli o tym pojęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]