Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Katarzyna Cichopek skrytykowana z powodu swojego wyglądu. Gwiazda odpowiedziała fanom

18 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Katarzyna Cichopek została skrytykowana z powodu swojego wyglądu. Fani zwrócili uwagę na to, że ma okropnie zniszczone włosy. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty. Starała się zachować dobrą minę do złej gry.

Katarzyna Cichopek skrytykowana za wygląd

Katarzyna Cichopek nie ma ostatnio łatwej passy w telewizji - widzowie śledzą jej każdy krok i wypominają wszystkie, nawet te najmniejsze, wpadki. Ostatnio okazało się, że są niezadowoleni z powodu włosów gwiazdy.

Fani byli przekonani, że 40-letnia gwiazda, jak na swoje pieniądze i status powinna lepiej zadbać o swoje włosy. Określano m.in. że są spalone. Cichopek postanowiła się do tego odnieść.

Katarzyna Cichopek odpowiada fanom

Katarzyna Cichopek postanowiła odpowiedzieć na zarzuty fanów. Broniła się, twierdząc, że skoro codziennie musi prostować włosy, to nic dziwnego, że są zniszczone.

- Otwieram dzisiaj internety i co czytam? Że włosy spalone, połamane, zniszczone. No trochę zniszczone, bo codziennie je układam na prostownicę - stwierdziła.

Jednocześnie zapowiedziała jednak, że ma zamiar coś z tym zrobić. W tym przypadku chce przede wszystkim udać się do fryzjera, by "oglądającym moje zdjęcia, nie jeżył się włos na głowie".

O włosy Cichopek zapytali również dziennikarze "Faktu". Celebrytka miała już przygotowaną odpowiedź w rękawie. Nic dziwnego, skoro w ostatnim czasie spadła na nią z tego powodu taka solidna krytyka.

- Muszę dbać o siebie, chociażby ze względu na pracę, którą wykonuję, żebyście państwo mieli przyjemność patrzenia po drugiej stronie, ale też ze względu na to, że moja skóra i moje włosy są dużo bardziej obciążone niż normalnie. Stylizacje, prostownice, lokówki, światła i tak dalej. Dlatego pielęgnacja zajmuje bardzo ważne miejsce u mnie we wszystkich takich rytuałach - odpowiedziała.

Jednocześnie zaznaczyła, że nie ma czasu na profesjonalną pielęgnację u fryzjerów. Może jednak dla dobra swojego wyglądu i pracy warto zmienić zwyczaje i albo przestać nadmiernie eksploatować swoje włosy, albo spróbować o nie lepiej zadbać? Oczywiście wybór leży już po stronie Katarzyny Cichopek.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Ewa Krawczyk zaapelowała do swojego pasierba. Chce się z nim pogodzić? "Żal mi ciebie"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Msza w intencji walczącej o życie Marty Kubackiej. Z ambony padły poruszające słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ogromny sukces Roksany Węgiel, przekazała świetne wieści. Posypały się gratulacje
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek dodała zdjęcie z ambasady i się zaczęło. "Co za szmaty masz na sobie?"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska i Damian Michałowski wyprowadzeni z równowagi
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Śmierć Ireny Jarockiej pogrążyła w żalu miliony Polaków. Jej mąż do dziś nie pogodził się ze stratą
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]