Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Katarzyna Cichopek popełniła poważną wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Może mieć kłopoty
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 07.01.2022 20:50

Katarzyna Cichopek popełniła poważną wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Może mieć kłopoty

katarzyna cichopek pytanie na śniadanie
TVP

Wielka wpadka Katarzyny Cichopek w "Pytaniu na śniadanie". Prezenterka popełniła sporą gafę podczas rozmowy o świętach Bożego Narodzenia z żoną ambasadora Syrii w Polsce. Jej pytanie mogło wprawić w osłupienie.

W Syrii od niemal 10 lat trwa wojna. Kraj jest spustoszony przez naloty bombowe - cierpią głównie cywile, niszczone są domy, szkoły i szpitale. Sytuacja w kraju jest bardzo trudna.

Katarzyna Cichopek popełniła straszliwą gafę w odcinku "Pytania na śniadanie"

Katarzyna Cichopek nie ma ostatnio łatwych dni. Niedawno nie popisała się wiedzą dotyczącą terminu "biała sala", a teraz popełniła poważną gafę podczas rozmowy z żoną ambasadora Syrii.

Gwiazda już od jakiegoś czasu ma spore problemy wizerunkowe. Odkąd zaczęła pracę w "Pytaniu na śniadanie" wielu oglądających nie jest zadowolonych z jej postawy w programach. Niektórzy twierdzą, że nie nadaje się do pracy w śniadaniówce i musi trochę potrenować wystąpienia publiczne i doszkolić się w rozmowach z gośćmi.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Tym razem gdyby Katarzyna Cichopek dwa razy się zastanowiła, mogłaby z łatwością uniknąć wpadki. Od lat w Syrii trwa konflikt, który zniszczył życia mieszkającym tam ludziom. Wielu z nich musiało uciekać, żeby móc godnie żyć poza jego granicami. Miasta są w ruinie.

Tymczasem rozmowa w studio zeszła na obchody świąt Bożego Narodzenia. Katarzyna Cichopek zapytała żony ambasadora Syrii, w jaki sposób przystrojone są miasta na świąteczny okres. Ambasadorową aż zatkało, ale szybko wybrnęła, że Syryjczycy ubierają w swoich domach choinki.

Cichopek na dywaniku?

Według informatorów Pudelka, po tej rozmowie Katarzyna Cichopek otrzymała ostrą reprymendę od producentów programu. Może się okazać, że gwiazda będzie miała spore kłopoty.

- Po zakończonej rozmowie wydawca zasugerował Kasi, aby lepiej przygotowywała się do rozmów z gośćmi. Wyjaśnił jej także, że Syria jest praktycznie cała zniszczona w wyniku wojny domowej. Nie może więc być mowy o ozdobach na ulicach... Cichopek tłumaczyła się, że nie przemyślała tego pytania, była w świątecznym nastroju i cieszyła się na myśl o Wigilii... Niesmak wśród osób pracujących przy tym odcinku jednak pozostał - przekazał portal.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Pudelek