Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zażywają kąpieli błotnych

28 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przebywają na miłosnym tournée po Jordanii. Zakochani nie szczędzą sobie atrakcji, o czym bez hamulców informują w swoich mediach społecznościowych. Czy w ciągłym pędzie za instragramowym poklaskiem była żona Marcina Hakiela nieco się zapomniała? Tym razem pokazała zaskakujące zdjęcie z ekscentrycznego zabiegu. Tego widoku nie da się zapomnieć.

Katarzyna Cichopek w Jordanii poddała się nietypowemu zabiegowi

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski rozpoczęli tradycję, by każde swoje urodziny spędzać na Bliskim Wschodzie. Ostatni wypad z okazji 40. urodzin aktorki zakończył się skandalem, bo wówczas romans prezenterów niespodziewanie ujrzał światło dzienne.

Tym razem okazją jest pięćdziesiątka gospodarza "Pytania na śniadanie" . Para zatrzymała się w Jordanii, część turnusu spędzając na pustyni Wadi Rum. Celebryci podczas wyjazdu postawili na bliskość natury (nawet tej piaszczystej) i tzw. glamping, czyli camping o podwyższonym standardzie.

katarzyna cichopek
Katarzyna CIchopek w Jordanii poddała się ciekawemu zabiegowi. Fot. Instagram @katarzynacichopek

Spali już na środku pustyni w namiocie, a kolejnym przystankiem tej romantycznej wyprawy było Morze Martwe. To właśnie tam prezenterzy poddali się nietypowemu przedsięwzięciu pielęgnacyjnemu. Fotosami oczywiście pochwalili się na Instagramie, pozując z uśmiechem i pełnym błotnym rynsztunkiem.

- […] Kolejny punkt na trasie naszej jordańskiej wycieczki — Morze Martwe. Błoto z tego morza to naturalny kosmetyk, pielęgnuje, koi, leczy dzięki bogactwu minerałów. Ktoś z was próbował kąpieli błotnej? – pytała Katarzyna Cichopek. Wierne fanki zagorzale ją podziwiały, zwracając uwagę nie tyle na gładkość skóry po zabiegu, ile płomienną miłość gwiazdy i jej lubego.

- Pięknie wyglądacie, a szczęście bije od was blaskiem jaśniejszym od słońca. Miłego taplania w błocie! Pozdrawiam serdecznie – pisała jedna z nich. - Pięknie się patrzy na waszą miłość. Kochajcie się do końca świata i jeden dzień dłużej. Jak to było? Umorusane dzieci to szczęśliwe dzieci – zachwycała się kolejna.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się swoją figurą. Fani nie mogli oderwać wzroku. "Inspiracja"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Racewicz zwróciła się do hejterów. "Nie ma zgody na plucie jadem i frustrację"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Mateusz Gessler wreszcie pokazał swoją żonę. Tworzą piękną parę, fani są zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę na temat najmłodszego syna. Fani nie mieli o tym pojęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]