Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Kaja Paschalska pozuje w bikini. Gwiazda "Klanu" pokazała odważne zdjęcia
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.07.2022 13:06

Kaja Paschalska pozuje w bikini. Gwiazda "Klanu" pokazała odważne zdjęcia

Kaja Paschalska
YouTube/serialetvp; instagram.com/kajapaschalska

Kaja Paschalska pokazała się w skąpym bikini. Gwiazda "Klanu" podzieliła się również ze swoimi fanami receptą na szczęście. Przyznała, że warto czasem zrobić sobie przerwę od internetu.

Kaja Paschalska wróciła z wakacji. Szczęśliwa i w optymistycznym nastroju, postanowiła pokazać fanom, jak bawiła się podczas wyjazdu.

Kaja Paschalska zachwyciła internautów

Kaja Paschalska znana jest wszystkim miłośnikom "Klanu". Gwiazda kultowego serialu wcielała się w nim w postać Oli Lubicz, jednej z dwóch córek Pawła i Krystyny. W telenoweli debiutowała jeszcze jako dziecko.

Widzowie mogli na własne oczy obserwować jak zmienia się aktorka, a wielu z nich dorastało wraz z nią. Choć jej kariera ekranowa rozpoczyna i kończy się na serialu TVP, dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu.

Oprócz dorobku aktorskiego, Kaja Paschalska ma na swoim koncie również dokonania wokalne. Na początku lat dwutysięcznych wydała dwa albumy, a jej przebój "Przyjaciel od zaraz" cieszył się wysokimi pozycjami na listach przebojów.

Dziś artystka ma już 36 lat i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami dzięki mediom społecznościowym. Ostatnio podzieliła się z nimi zachwycającymi fotografiami z wakacji.

Kaja Paschalska pozuje w bikini

Kaja Paschalska pokazała się na Instagramie ubrana w skąpe bikini o lazurowej barwie. Dzięki zdjęciu możemy też w pełni zobaczyć jak prezentuje się jej tatuaż, który znajduje się w dosyć intymnym miejscu na jej ciele. Gwiazda kilka tygodni temu informowała, że wybiera się na wakacje - teraz możemy zobaczyć jak się bawiła.

Aktorka wygląda na bardzo szczęśliwą, a w opisie fotografii podzieliła się swoją radą dotyczącą wypoczynku. "Jeżeli zastanawiasz się czasem czy warto zrobić sobie na chwilę wolne od internetów - ja gorąco polecam" napisała.

Kaja Paschalska zwróciła uwagę na to, że rezygnacja z ciągłego dostępu do bieżących informacji pozwala na oderwanie się na chwilę od myślenia o "niepewnych czasach", w jakich dziś żyjemy.

- Łapać chwile. Cieszyć się małymi rzeczami. Nie porównywać. Nie ulepszać kompulsywnie. Być odpowiedzialnym. Dbać o jakość. Mieć umiar - doradza artystka.  

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl