Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jarosław Bieniuk I Zuzanna Pactwa na weselu w Rzymie. Para nie szczędziła sobie czułości
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 18.09.2023 14:42

Jarosław Bieniuk I Zuzanna Pactwa na weselu w Rzymie. Para nie szczędziła sobie czułości

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa
KAPiF

Jarosław Bieniuk razem ze swoją ukochaną, Zuzanna Pactwą wybrali się na ślub znajomych do Rzymu. Para pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z uroczystości, na którym możemy zobaczyć, jakie kreacje wybrali na tą okazję.

Jarosław Bieniuk był partnerem Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk trwał przy boku Anny Przybylskiej do ostatnich dni. Były piłkarz wychowuje troje dzieci, których się doczekali. Po jej śmierci kilkukrotnie próbował ułożyć sobie życie na nowo. Związał się między innymi z Martyną Gliwińską, z którą ma synka Kazimierza. Ta relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Aktualnie celebryta jest od kilku lat w relacji z Zuzanną Pactwą. Jakiś czas temu para obchodziła trzecią rocznicę związku.

Nie tylko kontrolerzy pukają do drzwi Polaków. 45-latek stracił wielkie pieniądze

Bieniuk i Pactwa otwierają wspólny biznes

Para jakiś czas temu poinformowała, że zaczynają pracę nad nowym wspólnym projektem. Kupili willę w Esteponie, która położona jest w Hiszpanii i zamierzają wynajmować ją gościom. Pokazali filmik, na którym możemy zobaczyć, że jest to naprawdę bajeczne i luksusowe miejsce. Ostatnio w mediach społecznościowych pochwalili się zachwycającym zdjęciem z uroczystości, na którą wybrali się do Rzymu.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na weselu w Rzymie

Zakochani wybrali się na wesele przyjaciół, które odbyło się w Rzymie. Para pochwaliła się kadrami z tej uroczystości, na których nie szczędzą sobie czułości. Z relacji na Instagramie wynika, że na ślubie pojawiła się też Natalia Siwiec. Jarosław Bieniuk wybrał błękitny garnitur, do którego dobrał białe sportowe buty. Zuzanna Pactwa postawiła na długą oliwkową sukienkę z głębokim dekoltem

Na profilu Natalii Siwiec pojawiło się ujęcie, które zostało zrobione w tej samej lokalizacji, co fotka Jarosława Bieniuka i Zuzanny Pactwy. Modelka miała na sobie efektowną czerwoną suknię. Najprawdopodobniej pary pomogły sobie wzajemnie w zrobieniu zdjęć.