Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Janusz Gajos ma problemy ze zdrowiem. Legendarny aktor ma problemy z pamięcią

17 Marca 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Janusz Gajos należy do grona najbardziej utytułowanych polskich aktorów teatralnych i filmowych, a jego dorobek zna cała Polska. Choć we wrześniu skończy 84 lata, to nadal pozostaje aktywny zawodowo. Jakiś czas temu zauważył, że ma problemy z pamięcią. "To nie było przyjemne uczucie" - wyznał aktor.

Janusz Gajos opowiedział o swoich problemach zdrowotnych

Janusz Gajos od 60 lat uznawany jest za wybitnego aktora i ma na swoim koncie wiele nagród. Najważniejszy dla niego pozostaje jednak jego dorobek artystyczny i role, które Polacy pokochali. 

Największą popularność zdobył dzięki roli Janka Kosa w produkcji "Czterej Pancerni i Pies". Niestety, aktor nie młodnieje i ostatnio zaobserwował u siebie dość istotne problemy ze zdrowiem. Chodzi o pamięć.

Popularny aktor, który przeszedł, przeszedł koronawirusa i chociaż udało się mu w ciągu kilku ciężkich przypadków choroby, to uważa, że ​​nadal po wirusie nadal są w jego występowaniu. Zacząłem się nad tym zastanawiać, kiedy wróciłem do pracy na deskach teatru i miałem problem z odgrywaniem swojej roli.

Lidl

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami

CZYTAJ DALEJ

Januszowi Gajosowi coraz trudniej zapamiętać słowa

- Kiedy po pojawieniu się covidowej sceny pojawił się na scenie, podczas jednego ze spektaklu wyleciało mi jedno słowo, drugie... odczuwam dyskomfort i niepokój. Nie wiem, czy to wina kogoś pocovidowego ogona, czy uraza - zdradził legendarny aktor w rzeczywistości z "Newsweekiem".

Janusz Gajos uspokoił fanów, że z tego typu sytuacjami można łatwo sobie poradzić w jego pracy, choćby korzystając z suflera. 

Mimo wszystko jest to dla niego bardzo krępujące, gdyż od 60 lat jest uznawany za wybitnego artystę, który na scenie daje z siebie wszystko. Dotychczas nigdy nie musiał korzystać z pomocy i mógł skupiać się na pokazaniu swojego kunsztu.

Popularny aktor miewa problemy z odegraniem swojej roli

- Te potknięcia daje się oczywiście zatuszować, ale częstotliwość takich zdarzeń jest denerwująca. To nie było przyjemne uczucie, złapać się na tym i coś tam "haftować". Pomyślałem, że to przestaje mieć sens - powiedział Janusz Gajos w rozmowie z "Newsweekiem".

Choć wszyscy mają nadzieję, że aktorowi uda się uporać z problemami zdrowotnymi, to nie ulega wątpliwości, że mężczyzna jest już w podeszłym wieku i problemy z pamięcią mogą być jego przykrą konsekwencją.

Źródło: Newsweek

Samolot

Oburzające nagranie z samolotu polskich linii lotniczych. Piloci zostali zawieszeni

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Magdalena Stępień o nowej partnerce Jakuba Rzeźniczaka: "Każdy zostanie rozliczony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje gwiazdor "Gwiezdnych wojen". Miał 56 lat
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Popek rozpływa się nad prezesem TVP. Padło sporo komplementów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nieznane fakty z życia Krzysztofa Ibisza. Ta informacja zaskoczy jego fanów
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jessica Miemiec była bohaterką "Rolnik szuka żony". Po latach wygląda zupełnie inaczej
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Żona Bruce'a Willisa świętuje jego 68. urodziny. "Zaczęłam dzień od płaczu"
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]