Rozrywka.Goniec.pl

Pawel Wodzynski/East News

Jacek Jelonek - kim jest gwiazda pierwszej jednopłciowej pary w "Tańcu z gwiazdami"? Wiek, kariera, partner

5 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Jacek Jelonek, według medialnych doniesień, ma zostać nowym uczestnikiem 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Co więcej, gwiazdor "Prince Charming" ma tańczyć w jednopłciowej parze. Co wiemy o tej wschodzącej gwieździe telewizji?

Jacek Jelonek - kim jest gwiazda pierwszej jednopłciowej pary w "Tańcu z gwiazdami"?

Udział Jacka Jelonka w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" zelektryzował media i fanów programu. Choć w zachodnich wersjach popularnego tanecznego show pojawiały się już jednopłciowe pary, w Polsce taki przypadek nie ma precedensu.

Ciężko dziś określić, jak na udział męsko-męskiego duetu zareagują miłośnicy show, choć trzeba przyznać, że występ gwiazdora może okazać się punktem zwrotnym w historii polskich mediów i otworzyć drzwi do "Tańca z gwiazdami" dla większej ilości jednopłciowych par.

Dla Jacka Jelonka program Polsatu nie będzie pierwszym kontaktem z telewizją. Mężczyzna ma za sobą występ w programie "Prince Charming" - gejowskim show randkowym, wyprodukowanym dla Playera.

Jacek Jelonek - wiek, zawód, kariera, wykształcenie

Jacek Jelonek przyszedł na świat 19 grudnia 1986 r. 35-letni mężczyzna jest profesjonalnym modelem, który ma za sobą współpracę z największymi gigantami w branży oraz sesje fotograficzne dla magazynów z całego świata.

Do największych sukcesów modela należy zaliczyć kooperację z legendarnym fotografikiem Mario Testino, przy zdjęciach dla czasopisma "Vogue España". Gwiazda "Prince Charming" pracowała również dla agencji modelingowej D'Vision.

Jacek Jelonek pojawiał się na okładkach magazynów "Fantastic Magazine", "Jon Magazine", "Hangover Man", czy "Lounge". Brał udział również w sesjach dla Paprocki & Brzozowski, czy Camp David.

W przeszłości model zajmował się również pracą dla agencji public relations Prêt-à-Porter. Gwiazdor kształcił się na kierunku architektury przestrzeni.

Jacek Jelonek - kim jest jego partner?

Zanim Jacek Jelonek wziął udział w programie "Prince Charming", przez ponad rok nie przebywał w stałym związku. Wszystko zmieniło się dzięki show Playera, w którym spotkał swoją miłość.

Okazał się nim być 26-letni zwycięzca programu, Oliwer Kubiak. Mężczyzna skończył studia na stosunkach międzynarodowych, ale jest zafascynowany telewizją i to z nią chciałby wiązać swoją drogę zawodową.

Jacek Jelonek zamieszkał ze swoim partnerem w Warszawie. Na profilach celebrytów na Instagramie widzimy, że panowie nie szczędzą sobie czułości. Ogłosili też, że wkrótce chcieliby zostać rodzicami.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl, glamour.pl, jastrzabpost.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >

Telewizja

"The Voice Kids". Uczestniczka wróciła po latach do programu. Przez udział w nim doświadczyła przemocy
Czytaj więcej >

Telewizja

"Rolnik szuka żony". Kamila Boś ma duży problem. Zaskakujące wyznanie
Czytaj więcej >

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]