Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Filip Chajzer pokazał zdjęcie z młodości. "Patrzę i nie wierzę"
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 20.09.2023 15:16

Filip Chajzer pokazał zdjęcie z młodości. "Patrzę i nie wierzę"

Filip Chajzer
KAPiF

Filip Chajzer niedawno zakończył wieloletnią współpracę ze stacją TVN. Dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych swoje zdjęcie sprzed 20 lat i wrócił wspomnieniami do czasów, kiedy był studentem. Zdradził też, jakie ma plany na przyszłość.

W życiu Filipa Chajzera ogromne zmiany

Filip Chajzer jakiś czas temu zakończył współpracę z TVN. Dziennikarz wyznał wtedy, że jego działalność poza stacją została uznana za niezgodną z umową i to było głównym powodem zakończenia jego wieloletniej przygody z telewizją.

Jednak okazuje się, że gwiazdor nie narzeka na brak pracy, bowiem dostał posadę w radiu, na bieżąco udziela się w mediach społecznościowych, a także zapowiedział kolejne zmiany w jego życiu.

Fatalna wiadomość dla grzybiarzy. Grzybobranie może kosztować nawet 5000 zł, potężne mandaty

Filip Chajzer stawia na branżę gastronomiczną

Ostatnio Filip Chajzer opowiedział otwarcie w programie “Dzień dobry wieczór” o swoich planach na przyszłość. Okazuje się, że dziennikarz chce rozwijać się w branży gastronomicznej. - Jedna  sieć będzie śniadaniowa, a druga będzie street foodowa. Mam zamiar  odczarować kebab i nadać mu nowe życie. Kebab się źle kojarzy. Kojarzy  się poimprezowo, a ja chcę zrobić z tego sztukę, dzieło sztuki - wyznał Chajzer w rozmowie z dziennikarzami serwisu “Plejada”.

Filip Chajzer pokazał zdjęcie z młodości

Filip Chajzer w swoim najnowszym wpisie na Instagramie pochwalił się zdjęciem sprzed 20 lat. Prezenter był studentem Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Wyznał, że już niedługo zamierza podjąć studia na nowym kierunku

- Patrzę i nie  wierzę... 20 lat temu zacząłem studia... Dokładnie 20 lat... W głowie  ciągle dwadzieścia parę, ale no cholera indeks nie kłamie. Nigdy nie  ukrywałem, że studiów za pierwszym podejściem nie skończyłem, praca  pochłonęła mnie bez reszty. Ojciec do dziś patrzy na mnie bykiem...  ZONKIEM właściwie. No to się zdziwi, po 20 latach patrzycie na dumnego studenta psychologii, facet trochę przeszedł i kiedyś może sam będzie  mógł pomóc komuś zmienić życie. Jeśli chcecie studiować ze mną, to  zapraszam i obiecuje opanować ADHD na zajęciach, żeby nie przeszkadzać w  zdobywaniu wiedzy - napisał pod postem na Instagramie.