Rozrywka.Goniec.pl

Fot. Facebook @MateuszMurański

Poszli pod dom Murańskiego i zajrzeli do jego auta. Ciężko uwierzyć w to, co znaleźli

12 Lutego 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Pod domem Mateusza Murańskiego w Gdyni poruszeni jego śmiercią fani pozostawiają kwiaty i znicze. Ciekawość niektórych z nich jest tak duża, że postanowili zajrzeć do samochodu aktora, który cały czas stoi pod budynkiem. Co w nim znaleźli?

Fani zajrzeli do samochodu Mateusza Murańskiego

Mateusz Murański odszedł 8. lutego, a po jego śmierci w sieci wciąż wrze. Znajomi, bliscy i celebryci wspominają zmarłego , zaś internauci piętrzą historie na temat możliwych przyczyn zgonu.

Śledczy wykonali już sekcję zwłok, na podstawie której stwierdzono, że bezpośrednią przyczyną śmierci Matusza Murańskiego była niewydolność krążeniowo-oddechowa. Trwają badania nad przyczyną pośrednią, jednak wykluczono już udział osób trzecich.

Fani Mateusza Murańskiego oprócz publikowania internetowych wpisów, które czasem nie mają zbyt wspólnego z rzeczywistością (szczegóły tutaj) , podejmują się bardziej inwazyjnych sposobów, by ostatni raz przybliżyć się do swojego idola.

Tym, którzy postanowili odwiedzić miejsce jego zamieszkania i położyć tam znicz, jednak ich uwadze nie umknął stojący przy jezdni samochód popularnego przedstawiciela formacji FEN i FAME MMA.

W mediach pojawiły się informacje, że w wieczór poprzedzający tragedię aktor majstrował przy pojeździe i próbował go odpalić. Opowiadała o tym sąsiadka, która kilkukrotnie widziała go tego wieczoru. Nie dziwi więc, że wzbudził on duże zainteresowanie wielbicieli Matusza Murańskiego.

Wścibskimi oczami zajrzeli do środka pojazdu, w którym znaleźli kilka ciekawych przedmiotów. Swoim znaleziskiem podzielili się z tabloidem "Fakt". Okazuje się, że 29-latek wciąż żył marzeniami. W jego samochodzie znaleziono bowiem rękawice i buty treningowe. To mogło świadczyć, że Mateusz Murański wciąż liczył na obudowanie swojej kariery zawodniczej, by móc następnym razem w chwale zejść z oktagonu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]