Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska spadła z fotela. Wszystko przez współprowadzącego
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 07.06.2022 08:21

"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska spadła z fotela. Wszystko przez współprowadzącego

„Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska spadła z fotela. Wszystko przez współprowadzącego
Instagram: dziendobrytvn

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas niedzielnego wydania programu „Dzień Dobry TVN”. W pewnym momencie prowadząca show Paulina Krupińska spadła z fotela i przez kilka dobrych chwil nie była w stanie podnieść się z podłogi.

Sytuacja była poważna, ponieważ dziennikarka nie mogła powstrzymać nagłego napadu... śmiechu. Wszystkiemu „winien” był Damian Michałowski, który rozbawił koleżankę do łez. Zobaczcie nagranie.

„Dzień dobry TVN”. Paulina Krupińska spadła z fotela. Wszystko przez współprowadzącego

Paulina Krupińska od przeszło dwóch lat jest jedną ze współprowadzących program śniadaniowy „Dzień dobry TVN". Była Miss Polonia doskonale odnajduje się w duecie z Damianem Michałowskim, który był sprawcą całego niedzielnego zamieszania.

W weekendowym wydaniu programu TVN prowadzący gościli między innymi Annę Kawiak, gimnastyczkę i akrobatkę, która przybliżała widzom tajniki tej skomplikowanej dyscypliny. Nagle do sportsmenki dołączył prowadzący, a jego partnerka nie mogła ukryć rozbawienia jego wyczynami.

Sportsmenka nie tylko opowiadała o swoim fachu, ale też zaprezentowała swoje umiejętności na stojaku akrobatycznym. Zaintrygowany nową dla siebie dyscypliną Damian Michałowski postanowił spróbować swoich sił.

Prowadzący z wielką werwą starał się powtórzyć wyczyny gimnastyczki, ale jego zmagania zaowocowały jedynie niecodzienną reakcją Pauliny Krupińskiej. Widok rozkładającego nogi w powietrzu Damiana Michałowskiego tak rozbawił Paulinę Krupińską, że w pewnym momencie spadła ona z fotela.

Prezenterka położyła się na podłodze w studiu programu „Dzień Dobry TVN” i przez kilka chwil nie była w stanie wstać. Wszystko uwieczniły kamery. Stacja TVN, publikując powyższy materiał, zapewniła, że żadne spodnie nie ucierpiały podczas tego nagrania”.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: plejada.pl/ lelum.pl