Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dorota Gardias zaśpiewa na weselu. Zaskakująca aukcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.01.2023 13:43

Dorota Gardias zaśpiewa na weselu. Zaskakująca aukcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dorota Gardias
KAPiF

Dorota Gardias zaoferowała wyjątkowy prezent dla kogoś, kto wygra aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z jej udziałem. Szczęśliwiec będzie mógł się cieszyć występem wokalnym prezenterki na swoim własnym weselu!

Dorota Gardias bierze udział w WOŚP

Dorota Gardias jest jedną z gwiazd, które jak co roku, postanowiły dołączyć do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W serwisie Allegro już teraz dostępne są licytacje, na których zdobyć można m.in. książki, czy płyty z autografiami czołowych artystów.

Niektórzy postanowili zaoferować jednak coś jeszcze bardziej wyjątkowego. Andrzej Grabowski postanowił na przykład poodkurzać mieszkanie zwycięzcy swojej aukcji, a dziennikarka Agata Adamek uda się z potencjalnym szczęśliwcem na wspólne morsowanie.

Niezwykłą propozycję ma także Dorota Gardias. Gwiazda chętnie zaprezentuje bowiem swój talent wokalny na weselu osoby, która okaże się zwycięzcą jej licytacji!

Wesele z Dorotą Gardias

"W tym roku mam coś wyjątkowego na aukcję, ostatnio się rozśpiewałam, więc postanowiłam na licytację przekazać występ wokalny, ale niezwykły ponieważ chcę zaśpiewać u kogoś na weselu! To może być prezent ślubny albo sami możecie taki występ sobie wylicytować" czytamy na stronie aukcji WOŚP.

Dorota Gardias zaprezentuje trzy piosenki, ale zastrzega, że jeśli odległość dzieląca miejsce jej zamieszkania a lokal, w którym odbywać się będzie przyjęcie, przekroczy 200 km, zwycięzca licytacji będzie musiał pokryć koszty dojazdu oraz noclegu.

Ostrzegamy - występ prezenterki nie będzie tani. Już teraz aukcja przekroczyła 10 tys. zł, a do jej końca zostało jeszcze 21 dni. Osoby, które nie zdołają wygrać, a mimo wszystko chciałyby spotkać się z Dorotą Gardias mają jednak jeszcze jedną szansę - gwiazda wystawiła również na WOŚP wspólny rejs drewnianą Szkutą Oskar Kolberg po Wiśle po Urzeczu. W chwili pisania tego artykułu, licytacja zatrzymała się na kwocie 2 425 zł.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!