Wośp

Jurek Owsiak Budda
31.01.2024 14:14 Budda wrzucił do puszki WOŚP 100 tys. zł. Jurek Owsiak postanowił skomentować jego zachowanie. "Chcą, żeby były fajerwerki"

Podczas 32. finału WOŚP popularny youtuber Budda wykazał się wyjątkową hojnością i wpłacił na rzecz fundacji aż 100 tysięcy złotych. Jak godny podziwu czyn ofiarodawcy skomentował inicjator słynnej ogólnopolskiej akcji dobroczynnej? Jurek Owsiak zrobił to w swoim stylu i wyjawił wprost, na co konkretnie będzie można przeznaczyć wpłaconą kwotę.

Budda wrzucił do puszki WOŚP 100 tys. zł.
30.01.2024 17:45 Budda wrzucił do puszki WOŚP 100 tys. zł. Jerzy Owsiak nie czekał długo z komentarzem. Padły zaskakujące słowa

Znany influencer pod pseudonimem Budda przekazał 100 tys. zł na WOŚP. Co więcej, przebrał się za emeryta, by nikt go nie rozpoznał. Gdy ta informacja dotarła do Owsiaka, założyciel organizacji nie czekał, by wypowiedzieć się na ten temat. Co uważa Jurek o zaskakującym geście młodego mężczyzny? 

Jerzy Owsiak i jego dwie córki
29.01.2024 16:07 Mało kto wie o tym, że Jurek Owsiak ma dwie córki. Czym się zajmują? Jak wyglądają? Ich wykształcenie robi wrażenie

Jurek Owsiak jest od prawie 50 lat jest w związku ze swoją żoną Lidią. Co więcej jest ojcem dwóch ukochanych córek. Pomysłodawca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na pewno jest bardzo dumny ze swoich dzieci, które zakładają już swoje rodziny. Jak wygląda obecne życie córek Owsiaka? Zobaczcie, jak wyglądają!

Budda
29.01.2024 14:29 Okropne, co stało się wrzuceniu 100 tysięcy dla WOŚP. Darczyńca podjął zaskakującą decyzję

W trakcie 32. Finału WOŚP Owsiak poinformował o darczyńcy, który wrzucił do puszki aż 100 tysięcy złotych. Teraz już wiadomo, kim był tajemniczy starszy mężczyzna. Mimo ogromnej pomocy musiał zmierzyć się z wyzwiskami, jakimi obrzucano go w internecie.

WOŚP
29.01.2024 11:10 Tak gwiazdy wspierały WOŚP. Na widok stroju Olejnik aż nas zmiotło

32. edycja WOŚP zakończyła się wczoraj 28 stycznia, a dziś sprawdzamy, co działo się za kulisami w studiu fundacji. Organizację odwiedziło wiele gwiazd, by po część zachęcić do promocji zbiórki. Sami zobaczcie, co celebryci założyli w ten dzień, zwłaszcza Monik Olejnik.

WOŚP
29.01.2024 08:19 Kim jest Budda? To on wrzucił sto tysięcy do puszek WOŚP

W niedzielę 28 stycznia odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tego wydarzenia nie obyło się bez zaskakujących scen - jeden z dobroczyńców postanowił wrzucić do puszki aż 100 tysięcy złotych. Choć ucharakteryzowany był na starszego mężczyznę, okazało się, że jest to jeden z popularnych youtuberów, który chętnie angażuje się do akcji charytatywnych. Kim jest Budda?

Jurek Owsiak WOŚP
28.01.2024 14:01 Rozpacz. Jurek Owsiak i WOŚP zostali okradzeni! Zniknęła pokaźna suma. W tym roku nici z rekordu?

Od niedzielnego poranka 28. stycznia 2024 roku w całej Polsce trwa 32. finał WOŚP. Hojność Polaków co roku jest większa, jednak w pobiciu ubiegłorocznego rezultatu może przeszkodzić pewno przykre wydarzenie. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy została bezdusznie okradziona. Okoliczności przestępstwa budzą odrazę. Jaka suma stała się łupem złodzieja?

Jurek Owsiak WOŚP
28.01.2024 12:17 Była pracownica Owsiaka przerywa milczenie. Ile naprawdę zarabia szef WOŚP? Lepiej usiądźcie

Dzięki hojności Polaków każdego roku za sprawą Wielkiej Orkiestrze Świąteczne Pomocy polskie szpitale wyposażane są w warte miliony złotych sprzęty. Ile z tych pieniędzy trafia bezpośrednio na konto Jurka Owsiaka? Sam zainteresowany postanowił zmierzyć się z kontrowersjami i raz na zawsze wyjawić, ile wynoszą jego zarobki. Lepiej usiądźcie, padły konkretne kwoty.

Jerzy Owsiak
28.01.2024 09:49 Jakie wykształcenie ma Jurek Owsiak? Ciężko sobie to wyobrazić. Szef WOŚP i coś takiego?!

Jerzy Owsiak przed laty zainicjował Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i z tej akcji jest znany wszystkim Polakom. Mało kto wie jednak, jakie jest jego wykształcenie. Okazuje się, że to mocno zagmatwana historia.

Krystyna Pawłowicz
28.01.2024 09:05 Krystyna Pawłowicz zaatakowała WOŚP i wdała się w ostrą wymianę zdań. Kompletnie puściły jej nerwy

28. stycznia w całej Polsce obchodzony jest 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu tradycją jestnie tylko wszechobecna hojność, ale także krytyczny wobec Jurka Owsiaka wpis Krystyny Pawłowicz. Sędzina wdała się w wymianę zdań, z której, delikatnie mówiąc, nie wyszła zwycięsko.

Jurek Owsiak
24.01.2024 08:20 Jurek Owsiak przed laty złamał serce ukochanej. "Nie chce o tym mówić i pamiętać. We mnie to zostało"

Choć niewątpliwie największym sukcesem Jurka Owsiaka jest zainicjowanie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to ma on na koncie także pewno mniej chlubne osiągnięcie. Na jaw wyszły szczegóły jego małżeńskiego życia z Lidią Niedźwiedzką-Owsiak. Dlaczego przed laty bezceremonialnie złamał serce ukochanej?

TVP
23.01.2024 18:21 W niedzielę o 20 widzowie TVP zaleją się łzami. Czegoś takiego nie było w stacji od lat. Epokowa zmiana

Rewolucja kadrowa w TVP trwa w najlepsze, jednak zmiany tyczą się także tego, co znajdzie się w ramówce państwowej telewizji. W najbliższą niedzielę widzów czeka epokowe wydarzenie, o którym przez ostatnie lata można było tylko pomarzyć. Co pojawi się na antenie?

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
21.01.2024 09:52 Cichopek i Kurzajewski w ogniu krytyki. Tak ostro jeszcze nie było! "Gdzie byliście przez 8 lat? Hipokryci"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski z nieprzychylnymi opiniami internautów mają do czynienia od samego początku bycia razem. Choć tym razem krytyka nie skupiła się na ich związku, była równie, a nawet bardziej złośliwa. Jakie zachowanie zakochanych wzbudziło wśród fanów tyle emocji?

Pytanie na Śniadanie
21.01.2024 07:39 "Mam nadzieję, że nikt mi głowy nie urwie". Lewandowska z PnŚ przerwała program i wydała oświadczenie

W ostatnim czasie o porannym programie TVP głośno jest w kontekście zmian kadrowych wśród prowadzących. W gronie osób, które zachowały posadę, znajduje się m.in. Anna Lewandowska. Prezenterka wbrew temu, co było w scenariuszu, nagle wydała przed kamerami szczere oświadczenie. Poruszyła temat, o którym do tej pory nie było mowy w śniadaniówce. Jej poruszające wyznanie łapie za serce z jednego, wyjątkowo osobistego powodu.

Janusz Palikot
17.01.2024 17:39 Internauci apelują do WOŚP. Żądają usunięcia licytacji. "Okradł moją rodzinę, mnie, mojego syna i moją żonę"

Nad Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zawisły czarne chmury, a stało się tak za sprawą licytacji ogłoszonej przez Janusza Palikota. Co zaproponował były polityk i dlaczego spotkało się to z tak srogą oceną internautów? Okazuje się, że rzekomo oszukani kontrahenci mają biznesmenowi wiele do zarzucenia.

None
12.03.2023 20:06 Nie żyje wolontariusz WOŚP, miał zaledwie 36 lat. Pomagał, chociaż sam był chory

Zmarł 36-letni wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Maciej z Jaworzna zawsze był gotowy do pomocy, choć sam ciężko chorował. Mężczyznę pożegnał wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Jaworznie.

ksiądz roman kneblewski wośp
30.01.2023 15:56 Znany ksiądz porównał WOŚP do... hitlerowskich Niemiec. Czy nie jest mu wstyd?

Znany i kontrowersyjny ksiądz Roman Kneblewski związany na co dzień z ruchami narodowymi postanowił nawiązać w swojej wypowiedzi do WOŚP. Skrytykował organizację i porównał ją do... hitlerowskich Niemiec. Trzeba naprawdę nie mieć wstydu.

Maciej Orłoś / TVP
30.01.2023 14:25 Maciej Orłoś oburzony zachowaniem "Wiadomości" TVP wobec WOŚP. Grzmi o "rzetelności dziennikarskiej"

Maciej Orłoś skomentował pokaz żenady TVP względem 31. finału WOŚP. Były prezenter "Teleexpressu" odniósł się do 13-sekundowej relacji na temat trwającej na całym świecie zbiórki pieniędzy na polskie szpitale. Nie zabrakło uszczypliwości i uderzenia w standardy pracy Telewizji Polskiej oraz samych "Wiadomości".

danuta holecka wośp jurek owsiak
30.01.2023 13:47 Danuta Holecka w TVP dziękowała Owsiakowi za uratowanie synka. Nagranie zadziwiło wielu

Danuta Holecka była kiedyś w siódmym niebie, mogąc przeprowadzić wywiad z Jurkiem Owsiakiem. Szefowa "Wiadomości" niegdyś łasiła się z wdzięczności do pomysłodawcy WOŚP. Nagranie z tamtej rozmowy bije rekordy popularności w sieci.

andrzej piaseczny wośp
29.01.2023 19:58 Niebywałe, co Andrzej Piaseczny zrobił dla WOŚP. Fani zaczęli się martwić

Andrzej Piaseczny zamieścił na swoim Instagramie czarno-białe zdjęcie. Fotografia przeraziła fanów, którzy byli przekonani, że ich idol położył się do grobu. Na szczęście wszystko służyło innemu celowi — chodziło o finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

jurek owsiak lidia owsiak wośp
29.01.2023 17:14 Żona Jurka Owsiaka ujawniła przykrą prawdę o ich związku. Nikt się nie spodziewał

Jurek Owsiak poznał swoją żonę Lidię jeszcze w liceum. Małżonka wspiera twórcę WOŚP nie tylko w życiu prywatnym, ale także w pracy w fundacji WOŚP. Mimo że dziś tworzą bardzo udane małżeństwo, mają za sobą bardzo trudne chwile.

Robert Makłowicz WOŚP
29.01.2023 16:26 Robert Makłowicz oddał na WOŚP wyjątkową rzecz. Polacy się o nią biją

Robert Makłowicz, tak jak wiele rodzimych gwiazd, postanowił wesprzeć WOŚP. W serwisie Allegro pojawiła się oferta sprzedaży wyjątkowej pamiątki z planu programu "Makłowicz w podróży". Chętnych nie brakuje. W niedzielę 29 stycznia o godz. 16:00 cena sięgała już 5800 zł. Czym Robert Makłowicz skusił internautów?Robert Makłowicz, który zapisał się w pamięci polskich widzów jako prowadzący programy "Makłowicz w podróży" i "Makłowicz w drodze", w ostatnich miesiącach niewątpliwie przeżywa renesans popularności. Internauci pokochali go dzięki urywkom z telewizyjnego show, na których możemy zobaczyć m.in. jak "pies żre koperek".

wośp 2023 jurek owsiak
29.01.2023 16:16 Ile zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w 2023 roku? Owsiak podał najnowsze dane

Finał WOŚP 2023. Jurek Owsiak i jego ekipa w tym roku zbierają na sprzęt do walki z sepsą - chorobą, która wciąż zbiera żniwo wśród wielu młodszych i starszych pacjentów. Ile udało się zebrać podczas tegorocznego grania? Artykuł będzie aktualizowany.

mama ginekolog
29.01.2023 15:54 Mama Ginekolog obraziła się na fanów, bo nie wpłacali na WOŚP. Ci skutecznie ją utemperowali

Mama Ginekolog, znana w sieci instragramerka, dała upust niezadowoleniu wynikającemu z opieszałości swoich fanów w kwestii datków na WOŚP. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna, o czym internauci dobitnie jej przypomnieli.

kinga rusin
29.01.2023 13:51 31. finał WOŚP. Kinga Rusin wsparła fundację i ostrzegła PiS. "Nie damy się zastraszyć"

Kinga Rusin zasiliła konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sporą kwotą, którą oczywiście pochwaliła się w mediach społecznościowych. Oprócz wyrażenia zdecydowanego wsparcia dla działalności Jurka Owsiaka, była gwiazda "Dzień dobry TVN" nie szczędziła gorzkich słów w stronę partii rządzącej.

jurek owsiak
29.01.2023 11:50 Jurek Owsiak pomstuje na TVP przed 31 finałem WOŚP. "Przejęli ją piraci, ludzie bez zasad"

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa w najlepsze. Jurek Owsiak skutecznie postarał się, by o jego akcji w ostatnich dniach było głośno w mediach. Uznał bowiem za stosowne, by przypomnieć o swoich poglądach na temat Telewizji Polskiej. W recenzowaniu wszelkiej działalności publicznego nadawcy był przenikliwy i ostry jak brzytwa.

jurek owsiak
28.01.2023 14:10 WOŚP. Jurek Owsiak ma dwie córki. Jak wyglądają i czym się zajmują?

Jurek Owsiak nie pała wielkim zapałem do opowiadania w mediach o swoim małżeństwie z Lidią Niedźwiecką-Owsiak. To samo tyczy się córek, bowiem Aleksandra i Ewa Owsiak na co dzień również unikają rozgłosu. Jak wyglądają i czym się zajmują córki założyciela Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Rafał Trzaskowski
26.01.2023 22:32 WOŚP 2023. Rafał Trzaskowski zaoferował wyjątkową "usługę". Przebił pozostałych darczyńców?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę doczeka się 31. finału. Z okazji tego wyjątkowego wydarzenia, Rafał Trzaskowski zaoferował na licytacji wyjątkową "usługę". Całość z zebranej w ten sposób kwoty zostanie przekazana na rzecz inicjatywy Jurka Owsiaka.

  • 1
  • 2