Rozrywka.Goniec.pl

Screen "Gość Wiadomości" TVP / TVP Info

Danuta Holecka w TVP dziękowała Owsiakowi za uratowanie synka. Nagranie zadziwiło wielu

30 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Danuta Holecka była kiedyś w siódmym niebie, mogąc przeprowadzić wywiad z Jurkiem Owsiakiem. Szefowa "Wiadomości" niegdyś łasiła się z wdzięczności do pomysłodawcy WOŚP. Nagranie z tamtej rozmowy bije rekordy popularności w sieci.

Danuta Holecka piała z zachwytu nad Jurkiem Owsiakiem

Danuta Holecka chyba nigdy nie zapomni tej rozmowy z Jurkiem Owsiakiem. Przed wieloma laty była zachwycona tym, że może zamienić z nim parę słów na wizji, dziś jest zajadłą przeciwniczką WOŚP .

To wideo znają już chyba prawie wszyscy, którym nie w smak polityka PiS wobec TVP. Danuta Holecka jako może już nie początkująca dziennikarka, ale wciąż raczej nie znajdująca się na szczycie i Jurek Owsiak w jednym studiu rozmawiają o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

W pewnym momencie z ust naczelnej propagandystki TVP padają istotne słowa podziękowania dla całej inicjatywy. Chodziło o dzieci Holeckiej.

Danuta Holecka podziękowała WOŚP i Owsiakowi

- Jurku, sprzęt bardzo drogi, bo stawiacie urządzenia i do rezonansu i do tomografii, mój syn korzystał wiele lat temu z inkubatora, dobrze doposażonego, też z serduszkiem WOŚP i za to również bardzo dziękuję - mówiła zachwycona Owsiakiem dziennikarka.

- Uratowaliście wiele ludzkich istnień dzięki temu, że mogła być dobra i szybka diagnoza - dodała. Po latach stara się nie pamiętać już o swoich słowach. Niektórzy jednak starają się wciąż przypominać.

Robi to m.in. "Tygodnik NIE", który co roku korzysta z okazji, by upokorzyć Danutę Holecką i w pewien sposób wskazać luki w jej dzisiejszym rozumowaniu. Jaka jednak praca, takie obowiązki.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Jonathan Majors został aresztowany. Miał uderzyć i dusić kobietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Murański po raz pierwszy od śmierci syna pojawił się przed kamerami. Uwagę przykuwa jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Czterech pancernych i psa". Tragiczne informacje, zginął w pożarze domu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Dymna była bliska śmierci. Uratował ją cud, lekarze nie dawali jej żadnych szans
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Córka Kurskich skończyła dwa lata. Nieoczekiwana podróż malca, Joanna Kurska zamieściła zdjęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje syn znanego muzyka. Gwiazdor wydał łamiące serce oświadczenie
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]