Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grzegorz Markowski wraca na scenę? Zdjęcia obiegły sieć
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 02.04.2024 22:31

Grzegorz Markowski wraca na scenę? Zdjęcia obiegły sieć

Grzegorz Markowski
Fot. Kapif

Już niedługo fanów Grzegorza Markowskiego może czekać miłe zaskoczenie. Mimo iż gwiazda polskiej sceny rockowej jest na emeryturze, tęskni za muzyką. W sieci od kilku dni krążą materiały dające nadzieję na powstanie nowego projektu artysty. Czy zespół Perfect czeka reaktywacja?

Grzegorz Markowski powróci na scenę?

Grzegorz Markowski przeszedł na muzyczną emeryturę, jednak okazuje się, że nie zamierza całkowicie pożegnać się ze sceną. Artysta wraz z zespołem Perfect zapisał się w historii polskiej muzyki, tworząc niezapomniane przeboje. Grupa miała obchodzić 40-lecie swojej działalności, jednak wszystko pokrzyżowała pandemia COVID-19. W 2021 roku panowie ogłosili zawieszenie działalności, a rok później media obiegła smutna informacja o odejściu wieloletniego perkusisty, Piotra Szkudelskiego.

Katarzyna Grochola przeżyła śmierć kliniczną? Ujawniła, co widziała

Perfect blisko reaktywacji? Są zdjęcia ze studia

Kultowy muzyk tłumaczył przejście na emeryturę problemami zdrowotnymi. Doniesienia z ostatnich kilku lat skutecznie przekonały fanów o tym, że nie ma nadziei na powrót koncertów Perfectu. Jak się okazuje, już niedługo zespół może czekać reaktywacja. Wszystko za sprawą zdjęć z słynnego Studia S4 Polskiego Radia, w którym widziany był nie kto inny, jak Markowski.

ZOBACZ TAKŻE: Bracia Golec niespodziewanie pokazali swoją mamę. Mieli ważny powód

Grzegorz Markowski w nowym projekcie

Fanów zelektryzowały fotografie Grzegorza Markowskiego i czołowych przedstawicieli polskiej sceny muzycznej. Kto zebrał plejadę gwiazd w studiu? Za projektem stoi supergrupa Orkiestra Dorosłych Dzieci, w której szeregach działa wielu znanych artystów, w tym m.in.: gitarzyści Kuba Płucisz i Piotr Łukaszewski z zespołu Ira, Grzegorz Kupczyk (były wokalista zespołu Turbo i lider CETI) oraz Grzegorz ”Ornette” Stępień, gitarzysta Oddziału Zamkniętego.

Debiut grupy miał miejsce podczas styczniowego koncertu w Warszawie w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ten moment nie wiadomo, czy Perfect czeka oficjalna reaktywacja, jednak zaangażowanie w projekt Markowskiego budzi niemałe nadzieje na nowy rozdział historii zespołu.

Źródło: o2.pl, dwa.eska.pl