Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Grzegorz Markowski został ojcem w wieku 15 lat. Kim jest jego syn?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 25.02.2024 19:02

Grzegorz Markowski został ojcem w wieku 15 lat. Kim jest jego syn?

Grzegorz Markowski
Grzegorz Markowski został ojcem w wieku 15 lat. Kim jest jego syn? Fot. KAPiF

Grzegorz Markowski przez lata skrywał tajemnicę, która na światło dzienne wyszła dopiero w 2006 roku. Okazało się, że piosenkarz został ojcem w wieku zaledwie 15 lat. Kim jest jego tajemniczy syn? Pierworodny gwiazdora po latach milczenia wreszcie zabrał głos.

Grzegorz Markowski został ojcem jako nastolatek. Długo nikt o tym nie wiedział

Choć dla wielu fanów Perfectu może to być zaskoczeniem, Patrycja Markowska nie jest jedyną córką lidera zespołu. To jednak wcale nie oznacza, że Grzegorz Markowski, prowadzący przed laty życie prawdziwego rockmena, dopuścił się nielojalności wobec ukochanej żony. Uroków tacierzyństwa zaznał o wiele wcześniej, jeszcze gdy był nastolatkiem. Z jego słów wynika, że nie wspomina tego czasu najlepiej.

Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej... Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości? - pytał retorycznie na łamach Twojego Imperium.

Zaskakujące wieści po raz pierwszy wyszły na jaw w 2006 roku, a krążące wtedy plotki o swoim bracie potwierdziła autorka hitu "Drogi kolego". Co powiedziała na temat tajemniczego Piotra?

Grzegorz Markowski
Grzegorz Markowski został ojcem w wieku 15 lat. Kim jest jego syn? Fot. KAPiF
Wielka radość u Patrycji Markowskiej! Po rozstaniu z aktorem "M jak miłość" znowu się zakochała: "Czuję się jak nastolatka"

Lider Perfectu w wieku 15 lat spowił syna. Czy Patrycja Markowska zna swojego brata?

Patrycja Markowska o swoim przyrodnim bracie nie miała dużo do powiedzenia. Do medialnego skandalu obyczajowego odniosła się za pomocą krótkiego komentarza. Wtedy okazało się, że Piotr jest jej… zupełnie obcy.

To prawda. Mam przyrodniego brata. Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam - niechętnie skwitowała na łamach Faktu.

Czy to oznacza, że również Grzegorz Markowski nie utrzymuje z nim kontaktu? Ta kwestia również nie pozostała bez odpowiedzi. Syn gwiazdora odniósł się do niej w tym samym tabloidzie. Co wiadomo na jego temat?

Grzegorz Markowski Patrycja Markowska
Grzegorz Markowski Patrycja Markowska. Fot. KAPiF

Kim jest syn Grzegorza Markowskiego? Po latach wreszcie zabrał głos

Syn Grzegorza Markowskiego dał do zrozumienia, że ten nie był on ojcem, który towarzyszył mu na każdym etapie dorastania. Na szczęście powiązani genami mężczyźni nie pałają do siebie nienawiścią, choć ich relacje do sielankowych nie należą.

Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami - stwierdził w Fakcie.

Pierworodny popularnego wokalisty według Super Expressu aktualnie ma 54-lata i pracuje jako dyrektor w przedsiębiorstwie zajmującym się sprzedażą ubezpieczeń. Jest ojcem dwóch córek.

Grzegorz Markowski
Grzegorz Markowski został ojcem w wieku 15 lat. Kim jest jego syn? Fot. KAPiF

Źródło: Fakt, Twoje Imperium, Super Express