Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Nie żyje Ewa Ampulska, gwiazda "Klanu" czy "Kryminalnych". Piękne sceny na pogrzebie aktorki
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 15.10.2022 20:25

Nie żyje Ewa Ampulska, gwiazda "Klanu" czy "Kryminalnych". Piękne sceny na pogrzebie aktorki

Ewa Ampulska - grób
Ewa Ampulska - grób źródło: Super Express

Śmierć aktorki serialowej, Ewy Ampulskiej wywołała duże wzruszenie wśród gwiazd. Artystkę pożegnała między innymi Izabela Trojanowska, która udostępniła zdjęcia z ostatniego pożegnania aktorki. Grób kobiety tonie w kwiatach w jej ulubionym kolorze.

Grób Ewy Ampulskiej tonie w pomarańczowych kwiatach

Pod koniec września media obiegła druzgocąca wiadomość. Nie żyje Ewa Ampulska, aktorka znana z epizodycznych ról w serialach, takich jak "Klan", "Kryminalni", "Plebania", "Na dobre i na złe", "Skazani" i "Przyjaciółki". Widzowie mogą ją również kojarzyć z filmu "W jak morderstwo" z 2021 roku czy teledysku do piosenki Eweliny Flinty "Zakochana". Artystka zmarła w wieku zaledwie 43 lat.

Niespełna miesiąc po śmierci aktorki odbył się jej pogrzeb. Kobieta została pochowana w Lasku Bielańskim w północnej części Warszawy.

Artystkę pożegnała między innymi Izabela Trojanowska, czyli serialowa Monika z serialu "Klan". To właśnie na planie telenoweli obie panie miały okazję się poznać. Ewa Ampulska zagrała kelnerkę w restauracji "Rosso", należącej do odgrywanej przez Trojanowską bohaterki.

- Pożegnanie Ewuni Ampulskiej (Joanny z "Klanu") (...) w Klasztorze Kamedułów w Lasku Bielańskim. Ciągle nie wierzę, że ciebie nie ma wśród nas, Ewciu. Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. Lubiłaś kolor pomarańczowy - napisała Izabela Trojanowska na Facebooku.

Na zdjęciach opublikowanych przez aktorkę na pierwszy rzut oka można zauważyć, że wśród wieńców złożonych przy trumnie nieżyjącej artystki dominuje kolor pomarańczowy.

Do sieci trafiło również zdjęcie grobu aktorki, na którym doskonale widać, że kwiatów w podobnym odcieniu znajduje się tam dużo więcej. Nie ulega wątpliwości, że w ten sposób bliscy Ewy Ampulskiej chcieli oddać jej hołd.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express

Tagi: Klan