Rozrywka.Goniec.pl

osp Ślesin; Instagram.com/aleksandrazuraw

Czwartkowa wichura zniszczyła dom gwiazdy TVN. Ola Żuraw pokazała skalę zniszczeń

18 Lutego 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Ola Żuraw, znana z występu w "Top Model" TVN, pokazała, jak wygląda jej dom po przejściu czwartkowych wichur. Gwiazda nie ukrywała swojego załamania. - Nie mam słów, to dla mnie za wiele - wyznała.

Wśród osób, które zostały dotkliwie doświadczone przez wichury towarzyszące niżowi Dudley, znalazła się gwiazda TVN. Ola Żuraw pokazała zdjęcia swojego domu, w który sporo zainwestowała.

Budynek miał zacząć przynosić dochody, jednak wichury mocno go zniszczyły. Gwiazda "Top Model" TVN nie ukrywa, że ta sytuacja mocno ją dotknęła. Pokazała uszkodzenia swoim obserwatorom.

Dom gwiazdy TVN zniszczony przez wichurę

Na Instagramie Oli Żuraw pojawiła się osobista relacja na InstaStory. - Jak tam po wichurze? My mamy zdemolowany dom... Płakać mi się chce - napisała pod zdjęciem zniszczonego przez wiatr domu gwiazda TVN.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Walcząca w przeszłości o tytuł polskiej Top Model Ola Żuraw nie ukrywała, że zobaczenie zniszczonej posiadłości to dla niej "zbyt wiele". Gwiazda TVN wyznała swoim obserwatorom, że widok wywołuje u niej łzy.

Gwiazda TVN pokazała zdemolowany przez wichurę dom
Gwiazda TVN pokazała zdemolowany przez wichurę dom

Źródło: Instagram.com/aleksandrazuraw

Wiatr zerwał deski i wystawił wnętrze domu na deszcz

Na zdjęciach udostępnionych przez Olę Żuraw widać, że wiatr oderwał od ściany bocznej budynku deski. Na ziemi leżały również inne fragmenty naruszone przez wichurę.

Niestety oderwanie jasnych desek osłaniających ściany to dla zadbanego wnętrza spory problem. Padający deszcz mógł uszkodzić tkaniny, czy meble znajdujące się wewnątrz.

Gwiazda TVN nie ukrywała, że nie mogła przeciwdziałać dalszemu niszczeniu swojego domu. - A teraz siedzimy i nawet nic nie możemy zrobić na kwarantannie. No k*rwa - napisała bezsilna Ola Żuraw na Instastory.

Nie tylko Ola Żuraw

Zniszczenia domu Oli Żuraw to jeden z wielu dramatów, jaki w czwartek dotknął mieszkańców Polski. Niż Dudley przyniósł ze sobą niszczycielski wiatr, który w porywach osiągał nawet 120 km/h .

Jedne z największych strat odnotowano w Dobrzycy w powiecie pleszewskim (woj. wielkopolskie). Przez małe miasto przeszła trąba powietrzna, która zrywała dachy i niszczyła domy i ogrodzenia na całej ulicy .

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Tak wygląda teraz Lucy z "Rancza". Najnowsze zdjęcie nie pozostawiają złudzeń
Czytaj więcej >

Telewizja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość
Czytaj więcej >

Telewizja

Wydało się, ile Kamil Durczok zarabiał w "Faktach" TVN. "To była nieprzyzwoita kwota"
Czytaj więcej >

Telewizja

Marzena Kipiel-Sztuka przeszła przez piekło. Każda jej miłość kończyła się na cmentarzu
Czytaj więcej >

Telewizja

Metamorfoza gwiazdy "Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz zaskoczyła fanów
Czytaj więcej >

Telewizja

Agnieszka Chylińska przerwała milczenie. Ostro odpowiedziała Kubie Wojewódzkiemu
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]