Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Córka Adama Małysza niespodziewanie zniknęła z sieci. Co się stało?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 24.09.2023 23:08

Córka Adama Małysza niespodziewanie zniknęła z sieci. Co się stało?

Karolina Małysz i Adam Małysz
KAPIF

Córka Adama Małysza do tej pory była bardzo aktywna w sieci i chętnie dzieliła się z internetowymi obserwatorami kadrami ze swojego życia. Jakiś czas temu niespodziewanie zamilkła, co zdecydowanie zaniepokoiło jej fanów. Internauci zachodzą w głowę, co mogło przyczynić się do tej zaskakującej ciszy.

Adam Małysz z rodziną wciąż odcina kupony od kariery

Pomimo tego, że Adam Małysz już lata temu zakończył karierę znakomitego polskiego skoczka, jego nazwisko nie znika z tytułów artykułów. Jego wybitne osiągnięcia w zimowym sporcie pozwoliły mu zaistnieć i uzyskać rozgłos niemal na całym świecie. Jak informują media, był czas, że fani wystawali pod jego domem, by móc choć przez chwilę spotkać swojego idola. Sportowiec zdecydowanie do tej pory odcina kupony od swoich osiągnięć. Mimo to nie ogranicza się i wciąż jest aktywny w sporcie - udało mu się nawet zdobyć tytuł międzynarodowego rajdowego mistrza Polski i Czech, brał także pięciokrotnie udział w Rajdzie Dakar.

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy zdradzili, czego możemy się spodziewać

Adam Małysz wydał córkę za mąż

Adam i Izabela Małyszowie są małżeństwem już od wielu lat. Doczekali się także córki, Karoliny, która przed dwoma laty wyszła za mąż. Skoczek i jego żona niewątpliwie cieszyli się z tego ważnego wydarzenia, a w social mediach pojawiło się zdjęcie, na którym Karolina Małysz pozuje wraz ze swoim mężem. Zostało ono opatrzone przez Izabelę Małysz podpisem: “To już oficjalne, mam też syna”.

Na profilu córki skoczka można zobaczyć wiele kadrów z tego radosnego dnia. Karolina Małysz zdecydowanie zadbała o to, by móc pochwalić się obserwatorom swoim niebywałym szczęście. 

Karolina Małysz zniknęła z sieci

Karolina Małysz do tej pory starała się utrzymywać regularny kontakt ze swoimi obserwatorami i co jakiś czas zamieszczała zdjęcia dotyczące jej życia osobistego czy też podróży. Niespodziewanie na jej koncie nastała cisza, co zdecydowanie zaniepokoiło jej fanów. Córka Adama Małysza ostatni post zamieściła na Instagramie pod koniec lipca i było to zdjęcie, na którym pozuje wraz ze swoim mężem. W tle możemy zobaczyć rzekę w niemieckim Dusseldorfie. Od tamtej pory na profilu Karoliny Małysz nie pojawiło się nowe zdjęcie czy też nagranie.