Rozrywka.Goniec.pl

Marek BAZAK/East News

Biedronka przygotowała prawdziwą gratkę dla klientów. Wielka promocja w sklepach w całej Polsce

16 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Biedronka ma niezwykłą niespodziankę dla swoich stałych klientów - oferuje niektóre rzeczy za darmo! Na co warto spojrzeć już od poniedziałku 16 stycznia? Promocja obejmie całe gamy produktów. Polscy klienci będą bardzo zadowoleni.

Biedronka oferuje produkty za darmo

Biedronka postanowiła zaoferować swoim klientom bardzo korzystną promocję. Dwa produkty będzie można znów kupić w cenie jednego. To jedna z najkorzystniejszych ofert i to w kategoriach, które jeszcze do niedawna uważano za bardzo drogie.

Chodzi m.in. o soki i herbaty. Wszystkie soki marki Vital Fresh zostały objęte specjalną promocją 2+1 gratis. Podobna kwestia dotyczy herbat firmy Remsey. Należy jednak pamiętać, że najtańszy produkt będzie tym, który otrzymamy za darmo przy zakupie dwóch innych.

Dodatkowo za darmo zgarnąć będzie można produkty marki Culineo, absolutnie niezbędne w kuchni. Limit dzienny na te produkty to cztery. Jak się obłowić?

- Przy zakupie dwóch produktów (w ramach jednej transakcji) - rabat o wartości najtańszego produktu. Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne - przekazała Biedronka .

Biedronka oferuje przeceny nawet do 70 proc.

Biedronka oferuje również promocje związane z konkretnymi markami. Soki Tymbark znajdą się w promocji, w której przy zakupie dwóch sztuk produktów, drugi kosztować będzie tylko 50 proc. nominalnej ceny.

Podobna promocja dotknęła parówki Berlinki. Drugi produkt będzie tańszy nawet o 70 procent! Na ten wypadek Biedronka upewniła się jednak, że wszystko nie zostanie wykupione od razu. Limit to sześć produktów.

Promocja obowiązuje bardzo krótko i trzeba się spieszyć - tylko od 16 do 18 stycznia będziemy mogli nabyć wymienione produkty w atrakcyjnych cenach. Zegar tyka.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Lifestyle

Lidl przygotował dla klientów coś specjalnego. Pod sklepami ustawią się długie kolejki
Czytaj więcej >

Lifestyle

Dino przygotował niezwykłe oferty. Klienci już ustawiają się w kolejkach
Czytaj więcej >

Lifestyle

Biedronka ponownie zdeklasowała konkurencję, Polacy zbierają szczęki z podłogi. Genialne oferty
Czytaj więcej >

Lifestyle

Trudno uwierzyć, jak ubrała się na wesele. Internauci nie mieli żadnej litości, w sieci zawrzało
Czytaj więcej >

Lifestyle

Biedronka zaskoczyła klientów, wprowadziła nową usługę. Polacy będą zachwyceni, spore ułatwienie
Czytaj więcej >

Lifestyle

Kosmiczne ceny za potrawy wielkanocne Magdy Gessler. Polacy przecierają oczy ze zdumienia
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]