Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Bardowscy z "Rolnik szuka żony" dopiero wybudowali dom, a tu takie wieści
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 14.09.2023 19:14

Bardowscy z "Rolnik szuka żony" dopiero wybudowali dom, a tu takie wieści

Anna i Grzegorz Bardowscy
fot. Instagram @aniabardowska

Anna Bardowska z programu “Rolnik szuka żony” niedawno relacjonowała w mediach społecznościowych koniec przeprowadzki. Teraz zaskoczyła swoich fanów informacją, że planuje remonty. Postanowiła urządzić sypialnię na nowo.

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w programie "Rolnik szuka żony"

“Rolnik szuka żony” to telewizyjne show, które pokochały miliony Polaków. Fani stale śledzą najnowsze odcinki, ale także chętnie sprawdzają co słychać u byłych uczestników. Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w drugiej edycji programu i niemal od razu wpadli sobie w oko. 

Para wzięła ślub i doczekała się dwójki dzieci, a w kwietniu minęło 7 lat od kiedy powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Jakiś czas temu Anna i Grzegorz podjęli decyzję o przeprowadzce.

Dawid Kwiatkowski publicznie wyznał miłość. Ujawnił też prywatną korespondencję

Bardowscy niedawno się przeprowadzili

Anna skrupulatnie relacjonowała budowę wymarzonego domu w mediach społecznościowych. Rodzina Bardowskich przeprowadziła się do nowego lokum dopiero wtedy, gdy wszystkie prace budowlane zostały zrealizowane.

Do wykończenia został im jeszcze jedynie taras oraz zagospodarowanie ogrodu. Jak się okazuje, prace nadal trwają, a w międzyczasie żona rolnika postanowiła na nowo urządzić sypialnię.

Anna Bardowska znowu planuje remont

Anna Bardowska poinformowała ostatnio na swoim InstaStory, że planuje wykończyć sypialnię i zwróciła się w tym celu do projektantki. Wyznała, że już nie może się doczekać efektów. - U nas od nowa te tematy, nawet nie powiem, że budowlane, będziemy robić taras. Dzisiaj przyjechałam tu na spotkanie z paniami projektantkami, bo w końcu chcemy dokończyć sypialnię. U nas w sypialni, wiecie, wstawiliśmy łóżko i huśtawkę. Huśtawkę, jak zobaczyłam, to byłam pewna, że musimy ją mieć, a na resztę nie było pomysłu. Idę zobaczyć, jaki pomysł mają panie na naszą sypialnię - zdradziła. Dalej mówiła, że zaczęła już poszukiwania nowych mebli