Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News; instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pozuje w stroju kąpielowym. W komentarzach kibice witają w Barcelonie

16 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Anna Lewandowska zamieściła kolejne gorące fotografie w stroju kąpielowym. Pod zdjęciami zaroiło się od komentarzy fanów, którzy po informacjach o transferze jej męża do barcelońskiego klubu, już teraz witają ją w stolicy Hiszpanii.

Jednego możemy być pewni. W słonecznej Barcelonie powinno spodobać się Annie Lewandowskiej zdecydowanie bardziej niż w chłodnym Monachium.

Anna Lewandowska pokazała się w stroju kąpielowym

Anna Lewandowska nie stroni od odsłaniania swojego ciała na Instagramie. Nic dziwnego, gwiazda nie ma żadnych powodów do kompleksów. Starannie dba o swoją sylwetkę, do czego zachęca również swoje fanki.

Publikacje w stroju kąpielowym to już dla żony najsłynniejszego polskiego piłkarza chleb powszedni. Niemniej, każda z nich robi ogromne wrażenie na internautach. Ci nie skąpią celebrytce komplementów.

Tym razem pojawiły się jednak całkowicie nowe wyrazy serdeczności - takie, które nie zdarzały się do tej pory. Wszystko za sprawą transferu Roberta Lewandowskiego , o którym mówi dziś cały świat.

Pod postem Anny Lewandowskiej zaroiło się od wpisów autorstwa fanów polskiego piłkarza. Ich słowa z pewnością wzruszą żonę sportowca.

Barcelońskie powitanie

W nocy z piątku na sobotę doszło do ostatecznego porozumienia między dotychczasowym klubem Roberta Lewandowskiego - Bayernem Monachium , a FC Barceloną . W jego wyniku, polski piłkarz rozpocznie wkrótce grę w hiszpańskiej drużynie.

Kibice są podekscytowani, a ich radość widoczna jest również pod zdjęciami Anny Lewandowskiej na Instagramie. Fani postanowili w odpowiedni sposób pokazać, że jest bardzo mile widziana w Barcelonie. I to nie tylko na najnowszej fotce, ale również kilku poprzednich.

- Bienvenida a Barcelona Lewanndoska [pisownia oryginalna] - napisał jeden z fanów, co w języku hiszpańskim oznacza "witaj w Barcelonie".

- Taka poza wyglądałaby lepiej w Barcelonie - wtórował mu inny, rozpoczynając istną falę komentarzy radosnych hiszpańskich kibiców.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Joanna Krupa zamieściła na Instagramie zadziwiające zdjęcie. Jej przyjaciele są zaniepokojeni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maryla Rodowicz nie spełni swojego marzenia? Rodzinę gwiazdy obiegła przykra wiadomość
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jacek Rozenek ma dług wdzięczności wobec Małgorzaty Rozenek. Wyjawił, co robi dla niego była żona
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Komenda walczył o potężne odszkodowanie, kwota robi wrażenie. Ile finalnie otrzymał?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Bosacka nie gryzła się w język, wypunktowała płatki Viki Gabor. "Przetworzony chłam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anita Werner skończyła 45 lat. Bardzo dba o sylwetkę, zdradziła swój sekret
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]