Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Andrzej Piaseczny wróci do TVP? "Są ludzie i wartości ważniejsze niż urazy"
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 12.12.2022 07:18

Andrzej Piaseczny wróci do TVP? "Są ludzie i wartości ważniejsze niż urazy"

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny fot. Pawel Wodzynski/East News

Andrzej Piaseczny jakiś czas temu zakończył współpracę z Telewizją Polską. Artysta wziął jednak udział w produkcji filmu biograficznego o Annie Przybylskiej. Czy to oznacza, że widzowie mogą liczyć na powrót gwiazdora do TVP?

Andrzej Piaseczny wróci do TVP?

Andrzej Piaseczny przez wiele lat współpracował z Telewizją Polską. Został jednak zwolniony niedługo po swoich 50-tych urodzinach. To właśnie podczas imprezy urodzinowej powstało nagranie, na którym artysta wypowiada niecenzuralne słowa w stronę PiS oraz Konfederacji. Filmik udostępnił w mediach społecznościowych Nergal, czyli bliski przyjaciel Piaska. Niestety lider zespołu "Behemoth" przysporzył mu tym samym sporych kłopotów.

Niedługo po zakończeniu współpracy Andrzeja Piasecznego z TVP, mężczyzna przeszedł do Polsatu i dokonał głośnego coming outu. Czy jest szansa na powrót 51-latka do publicznego nadawcy?

Andrzej Piaseczny został zaproszony do pomocy przy produkcji filmu biograficznego o Annie Przybylskiej. Artysta przez wiele lat współpracował z nieżyjącą już aktorką na planie serialu "Złotopolscy". Jak podaje Wirtualna Polska - Piasek nie ukrywa, że miał pewne wątpliwości, ale ostatecznie zdecydował się wziąć udział w projekcie.

- Są ludzie i wartości ważniejsze niż urazy. Są ludzie, dla których warto jest czasem przekroczyć pewną granicę - mówił w rozmowie z Wirtualną Polską.

Jak podaje WP, gwiazdor poznał już nowego prezesa Telewizji Polskiej - Mateusza Matyszkowicza. Narazie nie wiadomo jednak, czy szef stacji pozwoliłby na powrót Andrzeja Piasecznego.

Artysta mógłby rozważyć taką opcję, gdyby stacja wykazała się większą tolerancją dla osób o odmiennym zdaniu i światopoglądzie. Czy Mateusz Matyszkowicz wprowadzi jakieś zmiany w tym temacie? Tego z pewnością dowiemy się już niebawem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Wirtualna Polska