Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aleksandra Żebrowska pokazała w sieci zdjęcie z ciążowej sesji z mężem. Fani nie kryli zachwytu
Monika Majko
Monika Majko 19.05.2022 16:01

Aleksandra Żebrowska pokazała w sieci zdjęcie z ciążowej sesji z mężem. Fani nie kryli zachwytu

zebrowska
TRICOLORS/East News

Aleksandra i Michał Żebrowscy oczekują narodzin swojego czwartego dziecka. Niedawno żona aktora opublikowała w sieci zdjęcie ze wspólnej sesji ciążowej z aktorem. Fani nie kryli zachwytu artystyczną fotografią.

Znane małżeństwo wspólnie wychowuje trzech synów: 12-letniego Franciszka, 9-letniego Henryka i urodzonego w 2020 roku Feliksa. W lutym 2022 roku Żebrowscy ogłosili, że już wkrótce przywitają na świecie kolejne dziecko.

Aleksandra Żebrowska kilkukrotnie straciła ciążę

Przy okazji radosnego ogłoszenia Aleksandra Żebrowska przywołała jednak także bolesne wspomnienia. W 2020 roku żona 49-letniego aktora przyznała, że na przestrzeni ostatnich lat aż kilkukrotnie straciła ciążę.

- Skoro już czepiamy się szczegółów - nie jestem w czwartej, tylko w ósmej ciąży - napisała Aleksandra Żebrowska na swoim Instagramie, zwracając dziennikarzom uwagę na błędy w tekstach.

Małżeństwo z pewnością nie może się doczekać dnia, gdy powita na świecie nowego potomka. Para zdecydowała się uwiecznić chwile niecierpliwego oczekiwania i zdecydowała się na wyjątkowo zmysłową sesję fotograficzną. Żona Michała WIśniewskiego zamieściła jedno ze zdjęć na swoim Instagramie.

Internauci są zachwyceni ciążową sesją Aleksandry i Michała Żebrowskich

Na fotografii Aleksandra Żebrowska ma podwiniętą bluzkę i pokazuje swój mocno zaokrąglony brzuch, za który trzyma się jedną ręką. Druga dłoń podtrzymuje z kolei jej rozczochrane włosy. Za nią stoi Michał Zebrowski, który delikatnie obejmuje swoją żonę, a jedna z jego dłoni także spoczywa na ciążowym brzuchu ukochanej.

Fani nie kryją zachwytu ciążową sesją znanego małżeństwa. Artystyczne zdjęcie bardzo przypadło do gustu internautom, którzy w komentarzach po postem Oli Żebrowskiej nie szczędzili jej ciepłych słów.

- Piękna jesteś. Jesteś stworzona do stwarzania - napisała jedna z fanek Aleksandry Żebrowskiej.

- Cudowne. Oczu nie mogę oderwać - dodała kolejna zachwycona zdjęciem fanka pary.

- Piękne zdjęcie. Ale chyba Michał Żebrowski dostał włosami po oczach - żartowała jeszcze inna użytkowniczka Instagrama.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl